F Giro Slingshot Blue Winni GI70235
CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Giro Slingshot Blue Winni

174.30 zł

249.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Opis

Płeć Dziecięce
Sezon 13/14

Więcej informacji

Wygodny kask o niezrównanej funkcjonalności oraz wytrzymałej i lekkiej budowie. Łatwo dopasowuje się do kształtu i wielkości głowy – model jest dostępny w dwóch rozmiarach In Form ™ Youth. Dzięki miękkiej i przyjemnej w dotyku wyściółce zapewni on dziecku wygodę na cały dzień.

 

Kluczowe cechy:

  • 2 rozmiary In Form™: XS/S (49-52 cm), M/L (52-55.5 cm)

  • Konstrukcja Inmold

  • 4 wywietrzników Super Cool

  • Atesty: CE EN1077 / ASTM F2040

 

SUPER FIT™ ENGINEERING FOR SNOW

Super Fit ™ Engineering jest fundamentem naszego procesu projektowania produktu. Każdy nowy produkt Giro został zaprojektowany w odniesieniu do naszej bazy danych z pomiarów anatomicznych i uwag użytkowników. Następnie projekt testowany jest wielokrotnie w laboratorium oraz na stoku, abyśmy mogli zebrać informacje i dokonać uściśleń do stworzenia produktu końcowego, który pasuje i sprawdza się na najwyższym poziomie.

IN FORM™ FIT SYSTEM

System In Form ™ ułatwia w dopasowanie kasku w kilka sekund - nawet w rękawicach. Ergonomiczne pokrętło u podstawy kasku zapewnia do 6cm regulacji w obwodzie i gębokości dopasowania skorupy do głowy, oraz zapewnia stabilizację, wzmocnioną poprzez pionowy element mogący pomieścić różne paski od gogli i pasujący do różnych kształtów głowy.

IN-MOLD CONSTRUCTION

Konstrukcja In-mold to połączenie poliwęglanowej zewnętrznej powłoki z pianką absorbującą siłę uderzenia. Proces fuzji pozwala wyrzeźbić lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski mogą być lżejsze i lepiej wentylowane niż tradycyjne produkty.

SUPER COOL™ VENTS

Otwory Super Cool ™ tłoczą chłodne, świeże powietrze do kasku a jednocześnie wypychają ciepłe. Poprzez maksymalizację wydajności i optymalizację kształtów otworów wentylacyjnych, siła chłodzenia pomaga regulować i utrzymywać temperaturę głowy, dzięki czemu czujesz się świeżo przez cały dzień.

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu !