Last reviews

By Marcin G. (Międzyrzecze Górne, Polska) on 23 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Topeak Prepstation Threadless Saw Guide Świetne narzędzie, warte każdej złotówki. Dzięki niemu szybko i łatwo i co najważniejsze prosto przyciąłem kierownicę, rurę sterową i sztycę, która ze względu na mały rozmiar ramy i mocowanie koszyka bidonu nie pomieściła 400mm. Jeśli już trzeba docinać to z tym narzędziem. Element blokujący/dociskający wykonany z twardego tworzywa dzięki czemu nie uszkodził Carbonu przy zamocowaniu ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić z siłą dokręcania. Najlepiej docinać umieszczając przyrząd w imadle,...
By Grzegorz H. (Wojnicz, Polska) on 23 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Vittoria AirLiner Size XL – Plus / FAT 2.7 - 4.0" Decyzja o zakupie tej wkładki zapadłą po tym jak złapałem kapcia daleko od cywilizacji w deszczowy dzień. Prowadzenie 23 kilokramowego elektryka nie należy do przyjemnych. Żeby chronić obręcz i oponę musiałem cały czas lekko unosić tylne koło podczas prowadzenia. Wkładka i mleko myślę, że załatwi sprawę. To się okaże. Teraz mogę powiedzieć że samo zakładanie jej jest banalnie proste. Na razie mam ją tylko na tylnym kole. Jak się sprawdzi dokupię także na przód.
By Piotr P. (Rzeszów, Polska) on 20 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Cateye AMPP800 HL-EL088RC Najlepsza lampa jaką miałem. Mała i bardzo mocna. Solidnie wykonana. Szczerze polecam.
By Rafał L. (Białystok, Polska) on 17 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Vittoria Mezcal G2.0 29x2.35 black anthracite TNT Pierwsze wrażenia bardzo dobre
By Adrian J. (Konin, Polska) on 17 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Knog Lil Cobber Twinpack Lampki godne polecenia :)
By Maciej N. (Dziekanowice, Polska) on 16 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Park Tool WH-1 Idealny do pracy z kołami w warsztacie. Kilka możliwości montażu sprawia, że zawsze znajdziesz optymalną pozycję do pracy.
By Zbigniew K. (Gródek, Polska) on 16 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Topeak MTX Trunk Bag Dx Dokładnie tego poszukiwałem. Dość pojemna torba na podstawowe rzeczy na całodzienne wyjazdy rowerowe, dobrze dopasowana do bagażnika Topeak, który posiadam. Łatwa w szybkim montażu i demontażu na bagażniku. Dobrze trzyma się bagażnika podczas jazdy. Warto zaopatrzyć się w ochronę przeciwdeszczową. Topeak ma dedykowane rozwiązanie, które uważam za zbyt drogie (ok. 60 zł). Kupiłem w Decathlon'ie ochronę na plecak 30-litrowy (19,90 pln). Sprawdziłem, z powodzeniem spełnia swoją rolę. Torbę na...
By ALEKSANDER G. (SZCZECIN, Polska) on 16 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Topeak Shuttle Lever 1.2 Wysoko gatunkowy produkt
By ALEKSANDER G. (SZCZECIN, Polska) on 16 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Topeak Loader Toploader 0,75l Torebka idealna super sprawa ważne rzeczy pod ręką
By radosław J. (Józefosław, Polska) on 16 Oct. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Met Trenta 3K Carbon UAE Team Edition Wykonanie jubilerskie, topowy kask szosowy. Leży idealnie, wygląd petarda!