CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Shimano SH-WM64L Lady Black

400.35 zł

471.00 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Więcej informacji

Buty terenowe, damskie z systemem SPD, przeznaczone do jazdy MTB maraton, XC jak i do turystyki rowerowej. Zapewniają wysoką efektywność pedałowania i wysoką przyczepność w trakcie chodzenia w terenie.

Idealnie zaprojektowane dla damskiego kształtu stopy


 


Technologia X-Strap oraz Offset Strap mnimalizują nacisk w najwyższym punkcie stopy ponieważ to miejsce jest najbardziej wrażliwe. W butach SH-WM64L Shimano w tym miejscu nie ma żadnych twardych elementów tylko miękkie części pasków. Dodatkwo konstrukcja butów z paskiem środkowym przebiegającycm w przeciwnym kierunku równomiernie dopasowuje but do stopy. Za pewność trzymania i za to, że buty się nie poluzują, odpowiada niskoprofilowy pasek zębaty.


Wykonane z trwałych, niezawodneych materiałów


Damskie buty SPD Shimano SH-WM53 posiadają cholewkę o mniejszej objętości. But przylega ściśle szczególenie lepsze jest również dopasowanie, większe czucie roweru na trudnych ścieżkach

Obniżony ucisk w kluczowych miejscach


Cholewka butów jest zbudowana z nierozciągliwej syntetycznej skóry. Z przodu znajdziemy panele z siatki które zapewniają wentylację. Całość stanowi zwartą, pewną i trwałą konstrukcję.

Nowa podeszwa TORBAL wspomaga jazdę w dużym pochyle. Dzięki temu pięta jest elastyczna i pozwala na głębsze balansowanie ciałem. Jazda jest bardziej płynna. Część środkowa jest nadal sztywna dzięki czemu pedałowanie pozostaje efektywne.Podeszwa TORBAL dla maksymalizacji poczucia "flow".

 

 


Lekka, nylonowa podeszwa z nuylonu wzmacnianego włóknem szklanym zsotała stworzona z myślą o maksymalizacji osiągów. Współczynnik sztywności 5 (w 11 stoniowej skali) zapewnia optymalny transfer mocy. Lekki bieżnik z poliuteranu został zaprojektowany żeby zapewnić przyczepność na podejściach i stromych zejściach.


najpelpiej sprawdzają sie z pefdałami  PD-M530


Opinie