CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Head Adapt Edge 90 W Transparent White 14/15

599.40 zł

999.01 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Opis

Płeć Damskie
Sezon 14/15

Więcej informacji

AdaptEdge 90 W

Nastawione na zapewnienie komfortu, doskonale dopasowane do kobiecej anatomii - teraz z możliwością regulacji dopasowania. Wyposażone w but wewnętrzny Women Heat Fit z miękkim wykończeniem oraz technologie SoftWalk i Grip System. Dla zaawansowanych narciarek.

Facts

  • Speed    Średnia prędkość
  • Teren    Teren zróżnicowany, poza trasą, Skicross
  • Grupa docelowa    Narciarze zaawansowani
  • Styl jazdy    Znajomość techniki na poziomie zaawansowanym
  • Flex Index    80/70

 

Features

  •     Kopyto: C 2100cc/104 and C 2100cc/102
  •     Skorupa: SL
  •     But wewnętrzny: damski HP HeatFit, anatomiczna wkładka, rzep o szerokości 40 mm
  •     Klamry: 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, 2 klamry z podwójną siłą dopięcia, 1 regulowana zębatka
  •     Właściwości: skorupa Energy Triple Injection, technologia Adaptive Fit, konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie buta, regulacja flex'u twardszy/bardziej miękki, podwójny canting, regulowany spojler, pięta SoftWalk + Grip system

 

Technologie w linii EDGE

Buty z linii HEAD EDGE pozostają najbardziej uniwersalnymi butami na rynku. Technologia Adaptive Fit, skorupa tri-injection, konstrukcja skorupy ułatwiająca wkładanie, klamry Spine-Tech z podwójną siłą dopięcia - buty EDGE wyznaczają standardy w zakresie połączenia komfortu i dopasowania.
 
AFT
Technologia Adaptive Fit to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie, które pozwala ci zmienić szerokość skorupy buta z opcji komfortowej 104mm na opcję precyzyjną 102mm, za pomocą jednego przekręcenia śruby
SKORPA TRI-INJECTION
Skorupa butów EDGE jest wykonana z trzech materiałów o różnych gęstościach. Bardziej miękkie wstawki ułatwiają zakładanie oraz dopasowanie do stopy. Materiał twardszy zapewnia stabilność buta, wzmacnia trzymanie oraz precyzję. Ultra twarda część optymalizuje przeniesienie energii na nartę.
Klamry SPINE-TECH z podwójną siłą dopięcia
Klamry Spine-Tech zapewniają stały punkt zaczepienia oraz zniwelowanie punktów ucisku, poprawiając w ten sposób zarówno komfort jak i precyzję prowadzenia nart. Ergonomiczne, opatentowane klamry z podwójną siłą dopięcia zapewniają o 100% większą dźwignię zmniejszając o połowę siłę potrzebną do ich dopięcia.

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu !