CZAT
ON-LINE

Combi Buff Thermal Curacao

BUF104739

8428927087287

119.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Więcej informacji

Combi Thermal Buff® to dłuższa i cieplejsza wersja klasycznego Buff'a. Jest wielofunkcyjnym dodatkiem do garderoby, który może posłużyć jako czapka, szalik, maska czy też opaska. Wykonany został z lekkiego materiału Polartec® Thermal Pro, zapewniającego odpowiednią temperaturę niezależnie od panujących warunków pogodowych. Ten rodzaj Buffa, wyposażony jest w specjalny ściągacz, który umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie produktu do wymaganej formy. Polecany jest do każdej formy aktywności fizycznej spędzanej na świeżym powietrzu, zwłaszcza zimą.

JAK NOSIĆ

Combi Buff® ze względu na funkcjonalność, można używać na wiele różnych sposobów. Jest dłuższy od tradycyjnego Buffa, dlatego jeszcze lepiej chroni głowę, twarz, szyję, kark i uszy przed silnym mrozem, wiatrem, śniegiem. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów zakładania. Z pewnością wpadną Wam do głowy nowe rozwiązania, gdy tylko dostaniecie w swoje ręce ten niepowtarzalny produkt.

 

ROZMIAR

Jeden rozmiar pasuje na większość dorosłych głów. 

 

   

OPIS TECHNICZNY MATERIAŁU

POLARTEC® THERMAL PRO® jest materiałem o wysoce zaawansowanych technicznie włóknach polarowych. W pełni poliestrowa welurowa struktura włókien tworzy przestrzenie, w których gromadzi się powietrze, utrzymując, w ten sposób, ciepłotę ciała, zachowując przy tym niską wagę. Dzianina szybko schnie minimalizując tym straty cieplne.

 

Buff® to produkt, który uzależnia, a dostępna gama modeli jest bardzo duża, dlatego nasi klienci często nie poprzestają na jednym ! :)

 

<span class=

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu !