CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Giro Basis Highlight Yellow Fader

GI7025346

0768686943959

Męskie gogle narciarskie.

Więcej szczegółów

305.50 zł

470.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Opis

Płeć Męskie

Więcej informacji

Prosta, pełnowymiarowa oprawka okularów Basis zapewnia wygodę widzenia. Wielkość soczewki gwarantuje szerokie pole widzenia. W okularach zastosowano podwójne soczewki sferyczne True Sight, których kształt odwzorowuje kształt gałki ocznej, co przekłada się na lepszą widoczność i mniejsze odkształcenie obrazu, a także większą ilość powietrza za okularami, dzięki czemu obraz jest ostry, zaś szkła nie są zaparowane.

 

1. Rozmiar: Super Fit™ Medium

2. Rodzaj soczewki: Podwójna soczewka sferyczna True Sight™

3. Konstrukcja do zakładania na kask

4. Trzywarstwowa wyściółka z pianki wykończonej mikrofibrą

 

SUPER FIT™ ENGINEERING GOGGLES

Super Fit ™ Engineering jest fundamentem naszego procesu projektowania produktu. Każdy nowy produkt Giro został zaprojektowany w odniesieniu do naszej bazy danych z pomiarów anatomicznych i uwag użytkowników. Następnie projekt testowany jest wielokrotnie w laboratorium oraz na stoku, abyśmy mogli zebrać informacje i dokonać uściśleń do stworzenia produktu końcowego, który pasuje i sprawdza się na najwyższym poziomie.

 

SOCZEWKI TRUE SIGHT FIRMY CARL ZEISS VISION


Soczewki True Sight opracowano z myślą o najwyższych parametrach optycznych. Korekcja zbieżności soczewki pozwala wyeliminować dystorsję, zapewniając niezrównane pole widzenia. Sferyczny kształt soczewki naśladuje budowę ludzkiego oka, zakrzywionego w pionie i poziomie. Tym samym nasze szkła są najlepszymi ze wszystkich oferowanych w goglach narciarskich. Soczewki produkuje firma Carl Zeiss - wiodący na świecie wytwórca wysokiej jakości optyki.

 

ANTI-FOG COATING

Każde soczewki w goglach Giro posiadają naszą powłokę Anti-Fog

 

VENTED LENS

Otwory wentylacyjne wycięte w soczewkach powyżej linii uszczelki pozwalają uwolnić ciepłe powietrze, aby zapobiec parowaniu.

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu !