CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Oakley Splice Dark Gunmetal/Dark Grey

59-611

0700285867786

Wewnętrzny system chroniący czaszkę redukuje nacisk na nos i maksymalizuje przepływ powietrza

Więcej szczegółów

360.00 zł

-179.00 zł

539.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Opis

PłećMęskie

Więcej informacji

Technologia gogli narciarskich pozostawała zamrożona przez wiele dekad. Firma Oakley jest natomiast fanatykiem wszystkiego, co związane z grawitacją, ryzykiem i pokrytymi śniegiem szczytami , a na jej innowacjach polega wielu wybitnych sportowców. Z tego właśnie powodu rozbiła ona cały dotychczasowy koncept gogli i postanowiła stworzyć go od zera. Wynikiem tego eksperymentu są Oakley Splice®.

By zrozumieć co mamy na myśli, musisz te gogle przymierzyć. Kropka. Kiedy to zrobisz, doświadczysz niewyobrażalnego komfortu, zapewnionego przez specjalny, chroniący czaszkę system. Efektem pracy nad mnóstwem anatomicznych konstrukcji jest unikalny kształt, obejmujący całkowicie obszar nosowy. Wewnętrzny system redukuje napór na nos, rozkładając nacisk na większe powierzchnie. To jeszcze nie wszystko – konstrukcja ta maksymalizuje dodatkowo przepływ powietrza.

System wsparcia funkcjonuje wraz z oprawkami z materiału O Matter®, który pozostaje elastyczny nawet w warunkach ekstremalnego zimna. W połączeniu z odprowadzającą wilgoć, trzywarstwową pianką oraz równomiernie rozkładającym nacisk paskiem, otrzymujemy jedne z najwygodniejszych gogli przeznaczonych do sportów zimowych, jakie kiedykolwiek istniały.

Splice posiadają system wymiennych szkieł, montowanych w sposób ułatwiający dodatkowo patrzenie w dół. Pole widzenia zostało także maksymalnie poszerzone. Projektanci z firmy Oakley połączyli optyczne innowacje i kształt szkieł z dopracowaną budową całej konstrukcji. Dzięki temu nawet pasek stworzony został w taki sposób, by pozostawał zawsze na swoim miejscu i pozwalał
zachować panoramiczny obraz i szerokie widzenie peryferyjne.

Zespół Oakley posunął się jeszcze dalej, obmyślając sposób na wyeliminowanie skomplikowanych systemów, które zwykle pojawiają się przy konstrukcjach z wymienną szybką. Proces wymiany szkieł jeszcze nigdy nie był tak szybki i wygodny. Wszystkie szkła w goglach Splice są podwójnie wentylowane i wykorzystują przeciwmgielną technologię Oakley F3. Idealnie przejrzysty materiał Plutonite® zatrzymuje 100% promieniowania UVA, UVB i UVC, gwarantując także niepokonaną ochronę przed uderzeniami.

Wymienne szkła w goglach Oakley Splice dostępne są w stylowych kolorach i z wieloma opcjami dodatkowymi. Maksymalna przejrzystość gwarantowana jest w przypadku wszystkich szkieł przez jakość High Definition Optics®.

  • Wewnętrzny system chroniący czaszkę redukuje nacisk na nos i maksymalizuje przepływ powietrza
  • Kształt szkieł ułatwia dodatkowo patrzenie w dół
  • Specjalny system wymiennych szkieł gwarantuje ich szybką i łatwą wymianę
  • Doskonałe dopasowanie (zarówno z, jak i bez kasku) dzięki nakładkom na pasku, wykonanym z materiału O Matter®
  • Zmaksymalizowane widzenie peryferyjne, niezakłócone przez obecność nakładek
  • Elastyczna konstrukcja z materiału O Matter® z dodatkiem umożliwiającym szybką wymianę paska
  • Eliminacja zamglenia dzięki podwójnie wentylowanej szybce i przeciwmgielnej technologii F3
  • Całodzienny komfort, zapewniony przez eliminującą wilgoć, trzywarstwową piankę
  • Ochrona przed działaniem UV dzięki właściwościom materiału Plutonite®, który zatrzymuje 100% promieniowania UVA, UVB i UVC
  • Zaprojektowany dla średniej i dużej wielkości twarzy

Opinie