CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Catlike Mixino Black-Yellow Fluor

749.25 zł

999.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Więcej informacji

MIXINO to nowy kask najwyższej klasy. Został tak zaprojektowany, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, najlepszą wentylacjęoraz komfort.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Wyjątkowy projekt Catlike charakteryzują krzyżujące się włókna, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Każdy wstrząs obciąża więcej niż jedno włókno, co oznacza, że energia zderzenia jest rozkładana na wiele punktów i absorbowana w najbardziej wydajny sposób.

Kask MIXINO ma wewnątrz siatkę z włókien aramidowych. Włókna aramidowe są używane w aeronautyce i balistyce ze względu na wysoką wytrzymałość. Wewnętrzna siatka z włókien aramidowych zapewnia lepszą ochronę w razie zderzenia, chroniąc całą strukturę kasku.

System SEPR, czyli dodatkowe wzmocnienia na brzegach kasku, zapewnia  ochronę w przypadku zderzenia oraz spowalnia proces naturalnego zużycia kasku.

Najlepsza wentylacja:

Kask MIXINO posiada 39 dużych otworów wentylacyjnych, które pozwalają na stały przepływ powietrza.  MIXINO jako jeden z niewielu kasków na rynku gwarantuje tak skuteczny system chłodzenia.

Komfort, który możesz dopasować:

MPS eVo to nowe ultra lekkie zapięcie kasku, które składa się z 2 dłuższych i cienkich „ramion” i 2 ergonomicznych bocznych „skrzydeł”, za pomocą których można dopasować kask do kształtu i obwodu własnej głowy.

Tylne podpórki nowego zapięcia MPS eVo opierają się na kości potylicznej w dwóch miejscach, dzięki czemu centralna część głowy nie jest uciskana. Podpórki są ruchome, wykonane z miękkiego, hypoalergicznego tworzywa o nazwie megol®. Gwarantują perfekcyjną stabilność kasku podczas jazdy oraz niesamowitą wygodę.

Ruchome kółko wyposażone jest w mikrometryczny system regulacji, dzięki któremu z łatwością można dopasować kask  za pomocą jednej dłoni.

Technologia Outlast® , zaprojektowana dla NASA, wykorzystuje materiały przemiany fazowej (PCM), które pochłaniają, przechowują i odprowadzają nadmiar energii, zapewniając optymalny komfort cieplny. Technologię Outlast®  zastosowano w wewnętrznej wkładce kasku.

Kask MIXINO to najlepszy mix innowacji, jakości i komfortu w małym, kompaktowym kasku.

Produkowane rozmiary:

SM 52-54cm 200g

MD 55-57cm 210g

LG 58-60cm 230g

Opinie