CZAT
ON-LINE

Salomon Q-105 + Guardian Mnc 13 L 14/15

2,239.30 zł

3,199.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Opis

Płeć Męskie
Sezon 14/15
Profil narty Tip & Tail Rocker

Więcej informacji

Optymalna miękkość nart freeride’owych i stabilność znana z modeli przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Q-105 to narty wyposażone w Utility Rocker, pozwalający im „płynąć” w głębokim śniegu. Bez kompromisu na właściwościach on-piste.

Rozmiar (cm) 167 174 181 188
Tip (mm) 127 130 133 136
Waist (mm) 102 103 104 105
Tail (mm) 119 122 125 128
Radius (M) 23.3 23.3 23.3 23.3
Boot Midsole 757 796 827 854
Rocker Shape 370 385 400 415


Technologia:

- Rdzeń Full Woodcore - Drewno od dziobów po piętki. Większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.

- Edgy Monocoque - Rozwiazanie stosowane w modelach freeskiingowych. Redukcja materiału zapewniająca bardziej efektywny przekaz sił narciarza na śnieg.

- Pulsepad - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

- Końce narty bez krawędzi - Brak krawędzi na dziobach i piętkach nart zapewnia lepsze płynięcie w puchu – krawędzie nie „wcinają się” w śnieg, a waga zostaje obniżona.

- Konstrukcja plastra miodu na dziobach - Superlekka konstrukcja plastra miodu w przedniej części nart wzmocniona ramą w technologii ABS i wkładką Koroyd - zapewnia lepszą sterowność i „pływalność” nart o konstrukcji Rocker, a ponadto efektywne tłumienie drgań.

- Hook Free Taper - Pięciopunktowe taliowanie nart. Szeroka strefa w przedniej części nart przesunięta jest w stronę dziobów, dzięki czemu nie "toną" one w głębokim śniegu. Zredukowana jest także inercja nart, co zapewnia lepszą manewrowość.

- Osłona piętek

- Szerokie krawędzie - Grubsze krawędzie przedłużające żywotność nart i poprawiające odporność na uderzenia.

- Maksymalnie wzmocnione krawędzie - Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, zapewniają ich większą wytrzymałość i świetne trzymanie krawędzi.

- Utility Rocker - Najbardziej uniwersalna konstrukcja Rocker. Utility Rocker to umiarkowanie uniesione dzioby zapewniające świetną „pływalność” w puchu i doskonałe tłumienie drgań. Umieszczony pod wiązaniami camber poprawia natomiast trzymanie krawędzi i dynamikę w końcowej fazie skrętu. Lekkie uniesienie piętek poprawia skrętność nart w miękkim śniegu, utrzymując jednocześnie stabilność niezbędną do szybkiej jazdy.

- Carve Zone - Tradycyjna strefa camberowa w nartach z podwójnym rockerem. Taliowanie zapewniające moc, energię i świetne trzymanie krawędzi.

- Glossy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu !