CZAT
ON-LINE

Salomon Rocker2 108 + Sth2 Wtr 13

1,814.45 zł

3,299.00 zł

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Opis

Płeć Męskie
Sezon 14/15
Profil narty Tip & Tail Rocker

Więcej informacji

Wszechstronne narty freeride'owe do różnorodnych pozatrasowych zadań. Rocker2 108 są tak wszechstronne, że świetnie sprawdzą się w każdych warunkach – od głębokiego puchu po zmienny śnieg i nierówny teren. Podobny profil i konstrukcja jak w modelu Rocker2 122.

Rozmiar (cm)

174182190
Tip (mm) 130 132 137
Waist (mm) 108 108 111
Tail (mm) 123 125 130
Radius (M) 18.7 19.2 19.7
Boot Midsole 835 875 915
Rocker Shape 490 510 530

 

Technologia

 • Rdzeń Full Woodcore - Drewno od dziobów po piętki. Większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.
 • Edgy Monocoque - Rozwiazanie stosowane w modelach freeskiingowych. Redukcja materiału zapewniająca bardziej efektywny przekaz sił narciarza na śnieg.
 • Pulsepad - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.
 • Końce narty bez krawędzi - Brak krawędzi na dziobach i piętkach nart zapewnia lepsze płynięcie w puchu – krawędzie nie „wcinają się” w śnieg, a waga zostaje obniżona.
 • Konstrukcja plastra miodu na piętkach - Superlekka konstrukcja plastra miodu w tylnej części nart wzmocniona ramą w technologii ABS i wkładką Koroyd - zapewnia lepszą sterowność i „pływalność” nart o konstrukcji Rocker, a ponadto efektywne tłumienie drgań.
 • Konstrukcja plastra miodu na dziobach - Superlekka konstrukcja plastra miodu w przedniej części nart wzmocniona ramą w technologii ABS i wkładką Koroyd - zapewnia lepszą sterowność i „pływalność” nart o konstrukcji Rocker, a ponadto efektywne tłumienie drgań.
 • Hook Free Taper - Pięciopunktowe taliowanie nart. Szeroka strefa w przedniej części nart przesunięta jest w stronę dziobów, dzięki czemu nie "toną" one w głębokim śniegu. Zredukowana jest także inercja nart, co zapewnia lepszą manewrowość.
 • Szerokie krawędzie - Grubsze krawędzie przedłużające żywotność nart i poprawiające odporność na uderzenia.
 • Maksymalnie wzmocnione krawędzie - Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, zapewniają ich większą wytrzymałość i świetne trzymanie krawędzi.
 • Twin Rocker - Wydłużony rocker o niskim profilu umieszczony w przedniej i tylnej części nart. Łatwość skręcania w puchu, niewiarygodne „płynięcie” nart po powierzchni śniegu i ogromna przyjemność z jazdy. Długa strefa kontaktu krawędzi ze śniegiem oraz środkowa część nart o konstrukcji camber gwarantują stabilność jazdy w warunkach pozatrasowych. Opatentowane rozwiązanie Salomona.
 • Carve Zone - Tradycyjna strefa camberowa w nartach z podwójnym rockerem. Taliowanie zapewniające moc, energię i świetne trzymanie krawędzi.

Opinie