CZAT
ON-LINE

POC Spine Vpd 2.0 Back

659.00 zł

Zapytaj o dostępność

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Więcej informacji

Ochraniacz Spine VPD 2.0 Back to ochraniacz zapewniający perfekcyjną ochronę pleców. Został skonstruowany dla zapewnienia doskonałego komfortu i dużej swobody podczas wykonywania ruchów.
Jest to podstawowa wersja ochrony z linii VPD 2.0 posiadająca regulowane szelki oraz solidny pas biodrowy, który utrzymuje ochraniacz na miejscu.
Nowa linia ochraniaczy VPD 2.0 firmy POC jest kwintesencją filozofii szwedzkiej firmy POC, wszystko by minimalizować skutki urazów podczas uprawiania sportów extremalnych.
System ochrony VPD (Visco-Elastic Polymer Dough) teraz w nowej odsłonie - ulepszony, bo dużo cieńszy i tym samym bardziej elastyczny oraz lepiej układający się do ciała VPD 2.0. Oferuje ekstremalne właściwości amortyzacji wstrząsów, daje zupełnie nową alternatywę w sytuacji kompromisu między elastycznością, a rzeczywistą ochroną. Materiał posiada zdolność „przejścia” od miękkiego do twardego oraz i amortyzacji wstrząsów. Już nie trzeba wybierać między swobodą ruchów, a właściwą ochroną! Ochrona VPD 2.0 posiada również lepszą elastyczność w zimnych temperaturach.
VPD 2.0 to termoplastyczny arkusz polimeru który podczas uderzenia robi się twardy powodując doskonałą ochronę, teraz bardziej miękki, wygodny i lepiej dostosowujący się do ciała!

Rozmiary:

XS 125 - 150cm 49-59 "

150 - 165cm

M 165 - 180cm  65-71"

180cm <   71" <

Opinie