CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Lezyne Twin Kit CO2, Twin Speed Drive

LZN-1-C2-TWDRKIT-V204

4712805978564

113.53 zł

159.90 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Więcej informacji

Uniwersalny pomocy dla każdego rowerzysty. zaiwera :

- łatki combo - 6 sztuk
- łyżki - 2 sztuki
- nabój gazowy 16g - 2 sztuki

Wszystko spięte paskiem. Idealne na każdą podróż. Do schowania w kieszeni lub w torebce podsiodłowej.

Waga: 162 g.

TECHNOLOGIE:

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

THREADED VALVE OPERATION - Sposób połączenia naboju gazowego z zaworem jest prosty i skuteczny, polega na przekręceniu, a tym samym przebiciu naboju, który jest kompatybilny ze wszystkimi zaworami. Przekręcenie naboju w prawo powoduje jego przebicie, zamykjąc szczelnie zawór. Natomiast przekręcenie naboju w lewo otwiera zawór, uwalniając CO2.

TWIN SLIP-FIT SYSTEM - Slip-Fit System to kombinacja ABS Flip-Thread Chuck i Speed Chuck, przeznaczonych do szybkiej zmiany zaworu (zarówno do Presta jak i Schreader).

O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)

Opinie