CZAT
ON-LINE
Obniżka!

Leki Worldcup Racing Titanium S Mitten Black

Rękawice narciarskie zawodnicze wykonane ze skóry.

Więcej szczegółów

537.30 zł

597.00 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 5% dodatkowego rabatu!

Oceń i napisz opinię

Produkty powiązane

Opis

PłećUnisex

Więcej informacji

Topowe gigantowe rękawice, pokryte najwyższej jakości wodoodporną skórą, która zapewnia ciepło oraz idealne trzymanie kija. Dodatkowe wzmocnienia palców, jak również pancerz ochraniający okolice kości, gwarantują maksymalne bezpieczeństwo podczas uderzeń. W poszyciu rękawicy zabudowana jest rama, która ma za zadanie usztywnienie dłoni oraz stanowi bazę do specjalnego zaczepu, współpracującego z wszystkimi kijami wyposażonymi w system ″Trigger S″.

Membrana ″Hyper Loft″ zapewnia pełną izolację termiczną, a przy tym jest niesamowicie lekka.

Podszewka wykonana jest z materiału ″Micro Bemberg″, którego zadaniem jest utrzymywanie optymalnej wilgotności wewnątrz rękawicy. Szybko schnie, charakteryzuje się wysoką oddychalnością, zapewnia optymalną równowagę.

Trigger S loop -  specjalna zabudowana w rękawicy rama, której zadaniem jest stabilizowanie pętli wykonanej z włókien aramidowych, która z kolei stanowi integralną część systemu Trigger S, Trigger S, który umożliwia błyskawiczne wpinanie i wypinanie się z kijów, zapewnia komfort podczas jazdy na nartach i gwarantuje pełną kontrolę nad kijami, lecz przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas upadku.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR RĘKAWIC LEKI (j. niemiecki)

Opinie