CZAT
ON-LINE
Obniżka! Park Tool PRS-4W-2

Uchwyt Park Tool PRS-4W-2 do ściany

400-07-57_PARK

0763477005830

865,49 zł

1 219,00 zł

Oczekiwanie na dostawę

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

(5/5)
1 ocen(a) - 1 opinia(i)
Ocena

Produkty powiązane

Więcej informacji

Park Tool PRS-4W-2 to profesjonalny uchwyt montażowy z mocowaniem do ściany. Ramię robocze obrotowe w pełnym zakresie, uchwyt wyposażony w szybkozamykającą dźwignię.

  • Zacisk 100-3D Micro-Adjust chwyta prawie każdą rurę od 23 mm do 76 mm, w tym rury aero
  • Uruchamiany krzywką system regulacji do szybkiego zakładania, regulacji i wysiadania
  • W pełni regulowana siła zacisku zapobiega uszkodzeniom rur cienkościennych
  • Wąskie szczęki zaciskowe (7 cm) zaprojektowane do pewnego zaciskania, ale pasują do ciasnych miejsc lub na krótkich sztycach
  • Trwałe wymienne osłony zacisków (# 1960)
  • Uchwyt ścienny wystaje 14 cm od powierzchni montażowej, a środek zacisku 33 cm od powierzchni montażowej po zainstalowaniu
  • Płyta do montażu na ścianie ma wymiary ok. 15 cm x 6 cm.
  • Otwory montażowe o średnicy około 12,7 mmi rozmieszczone co 100,2 mm.
  • Zestaw nie zawiera śrub mocujących.


Limit masy: Stojaki naprawcze do montażu ściennego Deluxe PRS-4W-1 i PRS-4W-2 mają ograniczenie wagi do 45 kg, pod warunkiem, że stojak jest bezpiecznie zamontowany za pomocą odpowiednich mocowań do litego słupka ściennego, słupka lub belki. Użytkownik jest odpowiedzialny za upewnienie się, że powierzchnia montażowa i elementy mocujące są w stanie wytrzymać taką ilość ciężaru.

Opinie

Opublikowane przez (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska) dnia 04 Jan 2021 (Uchwyt Park Tool PRS-4W-2 do ściany) :
(5/5

Park tool

Długo zastanawiałem się nad wydaniem pieniędzy na uchwyt Park Tool PRS-4W-2 biorąc pod uwagę tańsze rozwiązania. Przed zakupem nigdy nie miałem możliwości przetestowania uchwytu. Zdecydowałem się na jego zakup i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że były to najlepiej wydane pieniądze. Pierwsze co rzuca się w oczy przy rozpakowywaniu to mega solidne wykonanie. Uchwyt trzyma mocno i stabilnie. Nie ma mowy o samoczynnym luzowaniu. Uchwyt zamontowałem do ściany na dodatkowym profilu umożliwiającym mi regulację wysokości. Obecnie nie wyobrażam sobie serwisowania rowerów bez tego uchwytu. Polecam.

 Zgłoś nadużycie