Last reviews

By Agata M. (Ciche, Polska) on 08 Jan. 2021 :
(5/5) 
Product rated : Leki Griffin S Red Bardzo solidne rękawice. Ciepłe. Żywe kolory.
By Łukasz Z. (Czestochowa, Polska) on 08 Jan. 2021 :
(5/5) 
Product rated : Tacx Flux 2 Smart Świetna opcja na zimę. Doskonale odwzorowuje opory. Połączenie z telewizorem przez laptopa lub tablet. Aplikacje bez języka polskiego ale angielski trzeba znać bo bez tego i tak nie będziecie wiedzieć co to car wash albo leasing albo deadline albo target.
By Paweł J. (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska) on 04 Jan. 2021 :
(5/5) 
Product rated : Park Tool PRS-4W-2 Długo zastanawiałem się nad wydaniem pieniędzy na uchwyt Park Tool PRS-4W-2 biorąc pod uwagę tańsze rozwiązania. Przed zakupem nigdy nie miałem możliwości przetestowania uchwytu. Zdecydowałem się na jego zakup i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że były to najlepiej wydane pieniądze. Pierwsze co rzuca się w oczy przy rozpakowywaniu to mega solidne wykonanie. Uchwyt trzyma mocno i stabilnie. Nie ma mowy o samoczynnym luzowaniu. Uchwyt zamontowałem do ściany na dodatkowym profilu...
By Marcin B. (Warszawa, Polska) on 29 Dec. 2020 :
(2/5) 
Product rated : Park Tool SBS-3 Sam produkt zgodny z oczekiwaniem, wysokiej jak na Park Tool klasy przystało, jakości. Natomiast taka a nie inna ocena wynika z faktu opakowania/etui w którym te narzędzia są sprzedawane przez producenta. To naprawdę powinien być powód do wielkiego wstydu dla Park Tool. Tak badziewnego opakowania z cienkiego, wiotkiego i wyginającego się plastiku, nie widziałem nawet u najtańszych producentów najtańszych narzędzi w supermarketach. Po prostu nie nadaje się to do niczego tylko do śmieci. I...
By Dariusz W. (Inowrocław , Polska) on 28 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Met Rivale Black Red Metallic Matt Glossy Posiadam ten model jednak w innej kolorystyce. Podczas upadku 'zadziałał' prawidłowo. Bezpieczeństwo najważniejsze, będę kupować ponownie.
By Dorota S. (Konstantynów Łódzki, Polska) on 28 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Pants 3/4 Italy Kalesony super, świetna jakość i wykonanie. Obsługa ze strony sklepu bez zarzutów,szybko, sprawnie,profesjonalnie. Polecam !!!
By Dorota S. (Konstantynów Łódzki, Polska) on 28 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Italy Koszulka fantastyczna, świetna jakość i wykonanie.
By Mateusz J. (Bielsko-Biala, Polska) on 26 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Topeak Racerocket Black Wszystko przebiegło jak należy, produkt zgodny z opisem.
By Aleksandra K. (Jeleśnia, Polska) on 25 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Met Idolo Black Red Kask prezentuje się super, wizualnie porządnie zrobiony, kupiony dla męża "w ciemno" spasował idealnie.
By Jakub S. (Warszawa, Polska) on 25 Dec. 2020 :
(5/5) 
Product rated : Met Roam Legion Blue Sand Matt Bardzo dobre ceny. Towar jak najbardziej OK. Transakcja przeprowadzona szybko, zwłaszcza że był to okres przedświąteczny.