Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 95,00 zł - 800,00 zł

Torby i pokrowce

Planujesz wyjazd w góry i chcesz wygodnie i bezpiecznie przetransportować swój kask, obuwie, kije i inne akcesoria? Sięgnij po profesjonalne pokrowce narciarskie, które dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym Sportpoint. Zaprojektowane z myślą o miłośnikach sportów zjazdowych produkty pomieszczą wszystko, czego będziesz potrzebował na stoku i podczas przerw od szusowania na jednej lub dwóch deskach.

Funkcjonalne torby narciarskie

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą pojemnych plecaków na sprzęt narciarski. Ich specjalnie zaprojektowane przegrody z łatwością pomieszczą obuwie, gogle oraz wszystkie inne elementy ekwipunku narciarza, np. kask narciarski. Oferowane przez nas artykuły wyposażone zostały w liczne kieszonki z zamkami błyskawicznymi. Pozwalają one na wygodne i bezpieczne przechowywanie przedmiotów wymagających szczególnej ochrony, ale i przekąsek lub napojów. Duże otwory zapewniają łatwy dostęp do najdalszych zakamarków pokrowca, bez konieczności wyjmowania jego zawartości obejmującej buty narciarskie czy też ochraniacze.

Duży wybór pokrowców na sprzęt sportowy

Bogaty asortyment sklepu Sportpoint obejmuje wiele różnorodnych produktów ułatwiających komfortowy transport wyposażenia niezbędnego do uprawiania sportów zimowych np. kijków, kasku lub butów, a nie tylko narty. Każda torba narciarska, która znajduje się w naszej ofercie, to wysokiej klasy przedmiot, pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak POC oraz Leki. Dzięki temu prezentowane powyżej pokrowce spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktywne filtry