Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 90,00 zł - 11 999,00 zł

Trenażery rowerowe

Profesjonalne trenażery rowerowe dostępne w tej kategorii naszego sklepu pozwalają na przeprowadzanie treningów rowerowych dopasowanych do różnych potrzeb. Oferujemy wysokiej klasy sportowe wyposażenie spełniające najwyższe wymagania w zakresie stabilności, bezawaryjności, a także dostępnych rodzajów symulacji i nowoczesnych funkcji. Poniżej prezentujemy trenażery rowerowe Garmin Tacx w różnych wariantach, które pozwalają na przeprowadzenie treningu wolnego, ale także bardziej urozmaiconego przy wykorzystaniu dodatkowych urządzeń multimedialnych.

Wybierz trenażer Garmin  Tacx

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trenażerów Garmin Tacx, która obejmuje między innymi nowoczesne modele z linii Flux interaktywnego zaawansowanego sprzętu treningowego czy Neo 2T. Jest to symulator dla kolarzy typu Smart, z komunikacją Bluetooth oraz ANT+ FE-C. Urządzenie można obsługiwać poprzez tablet, smartfon, komputer PC. Trenażer posiada także tryb samodzielny.

Trenażer rolkowy czy magnetyczny

Kupując trenażer rowerowy, wielu kolarzy zastanawia się, jaki rodzaj wybrać: trenażer rolkowy czy magnetyczny. Wymienione popularne rodzaje urządzeń treningowych różnią się między sobą nie tylko samą konstrukcją, czy stylem prowadzenia treningu, ale także możliwościami przeprowadzenia treningu. Trenażer rowerowy magnetyczny mocuje rower na specjalnej, przeważnie metalowej ramie. Za opór odpowiadają magnesy, a manetka umieszczona na kierownicy pozwala ustalić opór. Konstrukcja takiego trenażera jest stabilna, a dzięki wbudowanym chipom możliwe jest przeprowadzenie treningu z pełnym pomiarem. To co najważniejsze, to fakt, że trenażer z możliwością montażu tylnego koła pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju treningu- od rozjazdu, przez mocny trening siłowy, po klasyczne jazdy wytrzymałościowe.

Trenażer rowerowy rolkowy jest zbudowany z trzech rolek oraz ramy. Nie posiada dodatkowych uchwytów stabilizujących, przez co wymaga utrzymywania równowagi podczas treningu, tak samo jak podczas jazdy na rowerze. Trenażer rolkowy z uwagi na swoją budowę jest doskonałym sprzętem do prowadzenia treningu wytrzymałościowego i kondycyjnego. Doskonale sprawdza się w przypadku budowania formy na przyszły sezon, a także pozwala wyćwiczyć prawidłową postawę w jeździe prostej, przygotowując tym samym do jazdy w grupie.

Aktywne filtry