CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Producenci

  Trenażery 
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Trenażery rowerowe

  Profesjonalne trenażery rowerowe dostępne w tej kategorii naszego sklepu pozwalają na przeprowadzanie treningów rowerowych dopasowanych do różnych potrzeb. Oferujemy wysokiej klasy sportowe wyposażenie spełniające najwyższe wymagania w zakresie stabilności, bezawaryjności, a także dostępnych rodzajów symulacji i nowoczesnych funkcji. Poniżej prezentujemy trenażery rowerowe Tacx w różnych wariantach, które pozwalają na przeprowadzenie treningu wolnego, ale także bardziej urozmaiconego przy wykorzystaniu dodatkowych urządzeń multimedialnych.

  Wybierz trenażer Tacx

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trenażerów Tacx, która obejmuje między innymi nowoczesne modele z linii Tacx Satori, interaktywnego zaawansowanego sprzętu treningowego czy trenażer Tacx Genius Multiplayer. Jest to symulator dla kolarzy typu Smart, z komunikacją Bluetooth oraz ANT+ FE-C. Trenażer Tacx Genius łączy się z aplikacjami oraz z oprogramowaniem Tacx. Urządzenie można obsługiwać poprzez tablet, smartfon, komputer PC. Trenażer posiada także tryb samodzielny. W ofercie posiadamy model Tacx Flux S, wykorzystujący system direct drive.

  Trenażer rolkowy czy magnetyczny

  Kupując trenażer rowerowy, wielu kolarzy zastanawia się, jaki rodzaj wybrać: trenażer rolkowy czy magnetyczny. Wymienione popularne rodzaje urządzeń treningowych różnią się między sobą nie tylko samą konstrukcją, czy stylem prowadzenia treningu, ale także możliwościami przeprowadzenia treningu. Trenażer rowerowy magnetyczny mocuje rower na specjalnej, przeważnie metalowej ramie. Za opór odpowiadają magnesy, a manetka umieszczona na kierownicy pozwala ustalić opór. Konstrukcja takiego trenażera jest stabilna, a dzięki wbudowanym chipom możliwe jest przeprowadzenie treningu z pełnym pomiarem. To co najważniejsze, to fakt, że trenażer z możliwością montażu tylnego koła pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju treningu- od rozjazdu, przez mocny trening siłowy, po klasyczne jazdy wytrzymałościowe.

  Trenażer rowerowy rolkowy jest zbudowany z trzech rolek oraz ramy. Nie posiada dodatkowych uchwytów stabilizujących, przez co wymaga utrzymywania równowagi podczas treningu, tak samo jak podczas jazdy na rowerze. Trenażer rolkowy z uwagi na swoją budowę jest doskonałym sprzętem do prowadzenia treningu wytrzymałościowego i kondycyjnego. Doskonale sprawdza się w przypadku budowania formy na przyszły sezon, a także pozwala wyćwiczyć prawidłową postawę w jeździe prostej, przygotowując tym samym do jazdy w grupie.

  W naszej ofercie znajdziesz także trenażer Tacx elektryczny. Elektryczny silnik pozwala na budowanie oporu o wysokich wartościach odpowiadających podjazdom o wartości 20%. Trenażer elektryczny podobnie jak pozostałe modele posiada możliwość integracji z aplikacjami, które pozwalają na zaprojektowanie treningu zgodnie z naturalnymi warunkami drogi.