Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 1 025,00 zł

Rękawice narciarskie

Rękawice narciarskie prezentowane w poniższej kategorii pochodzą z kolekcji znanych, renomowanych marek, które wyspecjalizowały się w produkcji wysokiej jakości sprzętu sportowego. W ofercie posiadamy rękawice narciarskie Reusch, niemieckiej marki założonej w 1934 roku, której domeną są właśnie rękawice nie tylko narciarskie, ale także przeznaczone dla bramkarzy. Ponadto, dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice narciarskie POC, a także Leki. Oferowane w naszym sklepie rękawice narciarskie wykonane są z materiałów, które skutecznie chronią przed chłodem, ale także skaleczeniami. Wysoki komfort cieplny rękawic zapewnia membrana, która chroni przed podmuchami zimnego wiatru, śniegu, deszczu czy w końcu odłamkami skruszonego lodu.

Rękawice narciarskie- kroje

Szeroki wybór rękawic narciarskich podyktowany jest różnymi oczekiwaniami użytkowników. W ofercie posiadamy rękawice różniące się nie tylko krojem, ale także wykończeniem czy ilością warstw wewnętrznych.

Rękawie narciarskie pięciopalczaste

Rękawice narciarskie pięcioplaczaste nalezą do najbardziej uniwersalnych rękawic na rynku, zarówno narciarskim, jak i turystycznym czy w przypadku wyboru akcesoriów zimowych do użytku codziennego. Rękawice pięciopalczaste pozwalają na zachowanie największej precyzji podczas wykonywania czynności. Nie wymuszają ode konieczności zdejmowania podczas odpoczynku, kiedy to najbardziej narażeni jesteśmy na wychłodzenie.

Rękawice narciarskie typu łapawica

Popularne wśród dzieci coraz częściej spotykane są na stoku, na dłoniach dorosłych. Model dwupalczasty typu łapawica to doskonała forma ochrony przed chłodem. Palce umieszczone w jednym miejscu są mniej narażone na wychłodzenie niż w przypadku rękawic pięciopalczastych. Wykonane z dobrego materiału podobnie jak poprzednie dobrze chronią przed wiatrem, śniegiem czy lodem, jednak aby zachować wysoki poziom funkcjonalności konieczne jest ich zdejmowanie za każdym razem, kiedy musimy wykonać jakąś czynność. W tym wypadku warto wybrać rękawice dwupalczaste wielowarstwowe. Rękawiczki Leki, pięciopalczaste, wykonane z lekkiego materiału z membraną, które zapewniają wysoki poziom komfortu cieplnego i oddychalności, nakrywamy warstwą zewnętrzną w formie łapawicy. W ten sposób zachowujemy nie tylko komfort, ale również funkcjonalność.

Rękawice narciarskie- materiał

Wybierając rękawice narciarskie zwróć szczególną uwagę na materiał z jakich zostały wykonane. Wielowarstwowe rękawice pozwalają na zachowanie o wiele większe funkcjonalności i użyteczności w zależności od Twoich potrzeb, pogody czy przeznaczenia. Czego nie może zabraknąć w Twoich rękawicach: zewnętrznej warstwy odpornej na uszkodzenia, szczelnie chroniącej przed działaniem czynników zewnętrznych, jednak zapewniającej dobre przenikanie- odprowadzanie wilgoci. Warstwy docieplenia dla zachowania wysokiego komfortu cieplnego. Ważnymi elementami jest obecność odpowiedniej membrany, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, ochroni przed nadmiernym poceniem skóry równocześnie pozwalającej na utrzymanie wysokiego komfortu ciepła wewnątrz rękawicy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą nart oraz butów i akcesoriów narciarskich takich jak kijki Leki, gogle narciarskie POC, a także atrakcyjny wybór fotochromów- gogle narciarskie fotochromatyczne, oraz kaski POC W kategorii odzieży zimowej dostępny jest szeroki wybór produktów: rękawice narciarskie, skarpety narciarskie,bielizna termoaktywna, bielizna termiczna, odzież wierzchnia, a także ubrania doskonałe do uprawiania turystyki górskiej.

Aktywne filtry