CZAT
ON-LINE

Producenci

Kije 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów

Kije narciarskie

Kije narciarskie, choć często odsuwane są na margines przy wyborze sprzętu narciarskiego stanowią istotny element wyposażenia- zarówno na początku nauki jazdy, jak i w trakcie doskonalenia techniki czy utrzymania równowagi. Podobnie jak kije trekkingowe, kijki narciarskie pozwalają na odciążenie nacisku, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie skrętów czy wyprowadzenie prędkości podczas szybkiej jazdy. Ich prosta konstrukcja tylko pozornie nie sprawia kłopoty z odpowiednim wyborem. Wybierając kije narciarskie należy zwrócić uwagę na ich wysokość oraz wygodę chwytu. To co jest najważniejsze to ich waga. Utrzymanie cięższych kijków sprawi osłabienie górnej części naszego ciała, a także brak siły podczas wykonywania manewrów.

Wybierając kije narciarskie koniecznie zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Kije narciarskie podczas jazdy muszą wytrzymywać duże obciążenia, powinny być niezawodne i godne zaufania. Poza wytrzymałością liczy się także ich elastyczność. Producenci zazwyczaj do produkcji kijów narciarskich wykorzystują lekkie komponenty takie jak aluminium (sprawdź ofertę: aluminiowe kije narciarskie). W ofercie naszego sklepu znajdziesz także kijki karbonowe (wykonane z włókna węglowego), które charakteryzują się bardzo niską wagą i dużą wytrzymałością na uszkodzenia czy zarysowania.

Kijki Leki

W ofercie naszego sklepu znajdują się narciarskie kijki Leki, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników dwóch desek. Posiadamy kijki Leki przeznaczone dla dzieci, początkujących narciarzy, a także profesjonalne kije narciarskie dopasowane do dynamiki jazdy bardziej zaawansowanych technicznie sportowców. Polecamy kije Leki Racing Kids, wykonane z aluminium, z talerzykiem typu racing, dostępne w naszej ofercie w szerokim wyborze rozmiarów. Dla średniozaawansowanych narciarzy polecamy kijki Leki Worldcup Racing SL. Wykonane z aluminium posiadają wytrzymałość HTS 6.5, posiadają rękojeść Trigger S, który umożliwia szybkie wpinanie i wypinanie się z kijów.