Filtruj według

Cena

Cena

  • 367,00 zł - 459,00 zł

Kije

Kije narciarskie, choć często odsuwane są na margines przy wyborze sprzętu narciarskiego stanowią istotny element wyposażenia- zarówno na początku nauki jazdy, jak i w trakcie doskonalenia techniki czy utrzymania równowagi. Podobnie jak kije trekkingowe, kijki narciarskie pozwalają na odciążenie nacisku, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie skrętów czy wyprowadzenie prędkości podczas szybkiej jazdy. Ich prosta konstrukcja tylko pozornie nie sprawia kłopoty z odpowiednim wyborem. Wybierając kije narciarskie należy zwrócić uwagę na ich wysokość oraz wygodę chwytu. To co jest najważniejsze to ich waga. Utrzymanie cięższych kijków sprawi osłabienie górnej części naszego ciała, a także brak siły podczas wykonywania manewrów.

Odwiedź nasz sklep narciarski Sportpoint (Śląsk) i zasięgnij porady specjalistów lub zapoznaj się z naszym poradnikiem jak dobrać długość kijów narciarskich.

Kije narciarskie

Wybierając kije narciarskie koniecznie zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Kije narciarskie podczas jazdy muszą wytrzymywać duże obciążenia, powinny być niezawodne i godne zaufania. Poza wytrzymałością liczy się także ich elastyczność. Producenci zazwyczaj do produkcji kijów narciarskich wykorzystują lekkie komponenty takie jak aluminium (sprawdź ofertę kijów aluminowych). W ofercie naszego sklepu znajdziesz także kijki karbonowe (wykonane z włókna węglowego), które charakteryzują się bardzo niską wagą i dużą wytrzymałością na uszkodzenia czy zarysowania.

Kup doskonałe kije Leki

Ważną część asortymentu stanowią kije Leki, które są najlepszym wyborem dla każdego miłośnika zimowych sportów. Niemiecki producent tworzy innowacyjne produkty, dopracowując je w najmniejszych szczegółach. Sprzedawane kijki będą idealne zarówno dla początkujących narciarzy, jak i zawodowców – wystarczy tylko wspomnieć, że korzystają z nich uczestnicy Pucharu Świata. Wszystkie akcesoria wyróżniają się bardzo niską wagą, są naprawdę wytrzymałe i sztywne. To dzięki temu, że zostały zrobione z aluminium czy włókna węglowego. Ponadto mają system wypięcia Trigger S i opcję wpięcia bezpośrednio do rękawic. Jako sprawdzony sklep proponujemy modele dla dzieci i dorosłych o różnej długości. Zamów już teraz znakomite kije Leki!

Aktywne filtry