Produkty marki Tacx

Tacx

Tacx to jeden z najpopularniejszych producentów trenażerów rowerowych oraz rolek. Nowoczesne podejście do treningu i ciągła praca nad doskonaleniem technologii sprawiają, że marka stale wprowadza na rynek unikatowe rozwiązania i daje kolarzom coraz to nowsze rozwiązania w zakresie symulacji jazdy.

Oferta marki obejmuje trenażery podstawowe, rolki, innowacyjne trenażery interaktywne, akcesoria do trenażerów, a także oprogramowanie i filmy do trenażerów. Dzięki rozwiązaniom Tacx profesjonalny trening pod dachem jest urozmaicony i jeszcze bardziej efektywny.

Trenażery podstawowe i trenażery rolkowe

Trenażery podstawowe Tacx umożliwiają ręczną regulację przełącznikiem dla precyzyjnego ustawienia oporu. Trenażery rolkowe są wyposażone w stożkowe rolki, które wyśrodkowują rower. Wszystkie modele trenażerów Tacx pozwalają skutecznie poprawiać koordynację i technikę podczas regularnych treningów.

Interaktywne trenażery Tacx

Interaktywne trenażery w połączeniu z oprogramowaniem Tacx pozwalają ścigać się z przeciwnikami na trasach podczas korzystania z programów treningowych. Siłą oporu można sterować za pośrednictwem smarfona, tabletu czy komputera z zainstalowaną aplikacją. Tacx wprowadza na rynek własny software do automatycznego kontrolowania oporu trenażera z wykorzystaniem urządzeń przenośnych i komputerów stacjonarnych, a także rozwija własną wirtualną chmurę.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest bogata oferta trenażerów marki Tacx, a także oryginalne akcesoria do wszystkich trenażerów. Wysokiej klasy wyposażenie wzbogaca sesje treningowe przeprowadzane w domowych warunkach oraz podnosi ich efektywność.

Aktywne filtry