CZAT
ON-LINE

Producenci

Gogle 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów

Gogle narciarskie to element wyposażenia miłośników białego szaleństwa. To przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa na stoku. Gogle narciarskie dzięki swojej konstrukcji chronią oczy przed wiatrem, opadami atmosferycznymi, ale także odpryskami lodu czy innymi drobinami, które mogą wpłynąć na komfort jazdy.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór gogli narciarskich, pochodzących z serii renomowanych marek. Wśród nich znajdują się gogle narciarskie POC, Julbo, Oakley czy Uvex. Szukasz gogli uniwersalnych, które sprawdza się w każdym warunkach? Wybierz gogle fotochromatyczne, których szyba posiada specjalną powłokę, która automatycznie dopasowuje się do poziomu nasłonecznienia.

Jakie gogle wybrać? Fotochromatyczne czy z polaryzacją?

Szukając idealnych gogli na stok szukamy nie tylko tych, których jakość jest bardzo wysoka, ale także modelu, który spełni nasze oczekiwania w każdych warunkach. W tym przypadku doskonale sprawdzają się gogle fotochromatyczne- innowacyjna powłoka zapewnia idealne widzenie oraz bezpieczeństwo, zarówno w wysokich partiach gór, kiedy natężenie promieni słonecznych jest bardzo wysokie, ale także przejrzystą widoczność kiedy wybieramy trasy zacienione. To doskonałe rozwiązanie dla narciarzy, którzy od akcesoriów oczekują uniwersalności. W ofercie naszego sklepu znajdziesz gogle narciarskie fotochromatyczne UVEX oraz Julbo.

Alternatywą dla fotochromów są gogle, które posiadają możliwość wymiany szkieł. W ten sposób dopasujemy ochronę w zależności od warunków panujących na stoku.

Gogle narciarskie z polaryzacją. Ich sposób funkcjonowania bazuje na korygowaniu promieni słonecznych odbijanych od płaskich powierzchni. Dzięki temu, gogle te chronią nasz wzrok przed oślepieniem. Gogle posiadają także właściwości zwiększonego kontrastu, dzięki czemu podnoszą one widoczność podczas dużego nasłonecznienia.

Gogle narciarskie POC

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór gogli POC. Gogle narciarskie POC charakteryzuje wysoką jakość wykonania, a także dopracowanie technologiczne. To nad czym marka pracuje nieustannie to poprawa widoczności, zarówno przy wykorzystaniu sferyczności szkieł, ale także ich zabarwienia, aby poziom ochrony przed promieniami UV spełniał najwyższe wymagania narciarzy. W ofercie naszego sklepu dostępne są gogle POC, których szkła idealnie dopasujesz do różnych warunków pogodowych. Szeroka skala ochrony sprawia, że gogle narciarskie POC będą idealne podczas szusowania w pogodny dzień, a także po zmroku na sztucznie oświetlonym stoku.