Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 166,00 zł - 2 600,00 zł

Gogle narciarskie i snowboardowe

Doświadczony narciarz i snowboardzista wie, jak ważne dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy na stoku są odpowiednio dobrane akcesoria. O których elementach stroju muszą pamiętać amatorzy białego szaleństwa? Bez wątpienia każdy z nich powinien mieć profesjonalne gogle narciarskie. Wysokiej jakości produkty z tej kategorii stanowią przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie przed wiatrem, śniegiem i deszczem, jednak nowoczesne modele spełniają także wiele innych funkcji. W ofercie sklepu internetowego Sportpoint znaleźć można setki różnorodnych okularów ochronnych, w tym gogle snowboardowe, stworzone przez renomowanych producentów sprzętu sportowego.

Gogle narciarskie – takie, jakich potrzebujesz

Uwielbiasz szusowanie po skąpanych w słońcu alpejskich stokach? A może częściej korzystasz z miejsc, w których pogoda jest mniej przewidywalna, przez co konieczne jest stosowanie sztucznego oświetlenia? Odpowiednio dobrane szyby, w które wyposażono profesjonalne, np. wykorzystujące zdobycze nowoczesnej technologii gogle snowboardowe, zapewnią Ci doskonałą jakość oraz szerokie pole widzenia w każdych warunkach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz sportowe okulary ochronne zaliczane do kategorii:

  • 1. – z jasnymi szkłami, w sam raz na pochmurny dzień lub stok oświetlony lampami,
  • 2. – uniwersalne gogle narciarskie, która nieźle sprawdzają się przy każdej pogodzie,
  • 3. – najciemniejsze modele, przepuszczające niewielką ilość światła.

Wśród oferowanych przez sklep Sportpoint produktów dostępne są także wielofunkcyjne gogle narciarskie, które pozwalają użytkownikom na wymianę szybki. Ciekawą alternatywą dla miłośników sportów zimowych są także fotochromatyczne okulary ochronne, w których wystawiona na działanie promieni UV powierzchnia szyby ciemnieje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Sportpoint. Wśród wysokiej klasy produktów sportowych znaleźć można zarówno artykuły stworzone z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach. Modele męskie, damskie i dziecięce, dostępne są w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Aktywne filtry