Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 374,00 zł - 1 300,00 zł

Gogle fotochromatyczne

Najbardziej uniwersalne gogle na rynku. Zaprojektowane w taki sposób, aby automatycznie dostosowywały się do panujących warunków pogodowych - ciemnieją, kiedy świeci słońce, i jaśnieją, kiedy zmniejsza się ilość światła. Najlepsza widoczność w każdych warunkach!

Na co zwrócić uwagę wybierając gogle narciarskie

Gogle narciarskie fotochromatyczne to najbardziej uniwersalny wybór spośród oferowanych na rynku gogli. Gogle fotochromatyczne to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują akcesoriów narciarskich, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki nim nie będziesz musiał zmieniać szkieł podczas jazdy. Gogle fotochromatyczne zostały wyposażone w specjalne szyby, które automatycznie dostosowują się do panujących warunków pogodowych- ciemnieją, kiedy ilość promieni UV jest bardzo wysoka, jaśnieją, kiedy ilość światła naturalnego jest ograniczona. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gogle sprawdzają się zarówno podczas jazdy po stoku o dużej ekspozycji, ale także kiedy preferujesz freeride, a dominująca część trasy zacieniona jest przez ośnieżone korony drzew.

Gogle narciarskie fotochromatyczne

Rynek akcesoriów narciarskich stale się rozwija, oferując miłośnikom zimowego szaleństwa coraz nowszej i lepsze rozwiązania. Z sezonu na sezon spotkać możemy modele okularów, które są stale ulepszane pod względem parametrów- poszerzenia widoczności, wentylacji czy wprowadzeniu specjalnych gogli z powłoką Anti-fog. Głównym elementem na jaki należy zwrócić uwagę to jakość szkieł, a także parametry soczewek- ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza jeśli planujmy wyjazd na narty w wysokie partie gór.

Poza ilością soczewek ważny jest wybór koloru szkieł. To właśnie one decydują o przepuszczalności promieni słonecznych. W ofercie klasyczny gogli narciarskich wyróżnić możemy 4 stopniową skalę. Jest ona przydatna kiedy posiadamy gogle z wymienianymi szkłami. Dzięki temu możemy dopasować odpowiednio rodzaj do panujących na stoku warunków.

W przypadku fotochromów problem doboru znika. Gogle fotochromatyczne posiadają szła, które w zależności od natężenia światła dopasowują barwę soczewki. Dzięki temu kupując jeden model gogli posiadamy idealny dodatek narciarski dopasowany praktycznie do każdym, możliwych na stoku sytuacji.

Gogle fotochromatyczne Uvex

W ofercie naszego sklepu znajdują się gogle narciarskie fotochromatyczne marki UVEX- jedne z najczęściej wybieranych modeli fotochromów na rynku. Wśród oferowanych modeli posiadamy gogle fotochromatyczne UVEX Downhill- dopasowane do potrzeb osób, które noszą okulary korekcyjne. Gogle posiadają szyby typu Variomatic, które odpowiadają za zaciemnienie szyby względem panujących warunków oraz powłokę Supravision, która nie dopuszcza do parowania szkieł podczas jazdy.

Gogle fotochromatyczne Julbo

Gogle narciarskie fotochromatyczne Julbo to propozycja gogli, które w modelu Aerospace wykorzystują szyby sferyczne Reactive. Gogle posiadają specjalną powłokę Anti-fog, odporna na zarysowania. Gogle posiadają także system Air-Flow, dzięki której możliwy jest swobodny przepływ powietrza.

W ofercie posiadamy także klasyczne gogle narciarskie POC.

Aktywne filtry