Produkty marki X Bionic

Ubrania i bielizna termoaktywna marki X-Bionic to produkty najwyższej klasy. Zaawansowane parametry techniczne – m.in. dwuwarstwowe, oddychające materiały, które odprowadzają wilgoć na zewnątrz i chronią przed utratą ciepła, zapewniają maksymalny komfort na stoku. W naszej ofercie znajdziecie ubrania marki X-Bionic takie jak: damskie i męskie koszulki z długim rękawem, kalesony, bluzy, bokserki, czapki, opaski, kominiarki, a także ubrania dla dzieci. Produkty X-Bionic polecane są nie tylko narciarzom i snowboardzistom, ale i rowerzystom, biegaczom oraz miłośnikom innych dyscyplin sportowych.

X-Bionic

Aby zachować maksymalną efektywność i wydajność naszego ciała podczas aktywności fizycznej, temperatura naszego ciała nie powinna być wyższa niż 37 stopni Celsjusza. Tylko wtedy organizm ma zagwarantowane odpowiednie warunki do pracy, a całą energię możemy spożytkować na maksymalizację wyniku, bez zbędnych strat energii na zapewnienie przez organizm odpowiedniej temperatury. Dzięki tym wnioskom naukowcy X-Bionic stworzyli odzież termoaktywną, którą zapewnia zachowanie wskazanej temperatury. Według wielu zawodników marka X-Bionic oferuje najlepszą odzież termoaktywną, które wpływa na poprawę wyników sportowych. Odzież X-bionic zapewnia nam wysoki poziom termoregulacji, dzięki czemu mniej się pocimy, nie tracimy cennych soli mineralnych oraz wody. Zapewniając ciału odpowiednie nawodnienie w trakcie uprawiania sportu, możemy w pełni skupić się na realizacji zamierzonego celu.

X-Bionic- odzież wspierająca Twoja wydajność

Marka X-Bionic od 2002 roku bada zachowanie ludzkiego organizmu podczas intensywnej pracy. Analizuje i przekłada wyniki, oferując wysokiej klasy odzież wspierającą nie tylko sportowców, ale także aktywnych życiowo ludzi, której celem jest zwiększenie wydajności organizmu podczas aktywności. W ofercie marki X-bionic znajduje się wysokiej jakości bielizna termoaktywna stanowiąca pierwszą warstwę odzieży technicznej, a także odzież termoaktywna jako druga warstwa ubrań, stanowi doskonałe docieplenie ciepała.

X-Bionic Radiactor 4.0 – bielizna dla wymagających

Warto przekonać się osobiście o doskonałej jakości bielizny X-Bionic Radiactor, do której stworzenia wykorzystano innowacyjne technologie. Zapewnia ona doskonałe samopoczucie podczas uprawiania nawet wymagających sportów. Wszystko dzięki temu, że jest niezwykle elastyczna i przyjazna dla skóry. Unikatowy syntetyczny materiał ochładza ciało, gdy się pocisz, albo ogrzewa, kiedy jest Ci zimno. Jego właściwości pozwalają usunąć nadmiar potu, stale odprowadzając wilgoć z wrażliwych miejsc. Należy dodać, że specjalny system pionowych kanałów gwarantuje wymianę powietrza z otoczeniem, a z kolei ergonomiczny pas sprawi, że elementy dobrze trzymają się ciała i nie krępują ruchów.

X-Bionic technologia

Firma X-bionic stale udoskonala proces technologiczny odpowiadający za produkcję odzieży marki. Za najbardziej innowacyjne uważa się system 3D-Bonic Sphere, dzięki któremu możliwe jest szybkie usunięcie nadmiaru ciepła, Air Guides zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, Body Airconditionig to kanały wentylacyjne a Swat Traps to system zlokalizowany w miejscach o największej potliwości, dzięki któremu nadmiar wilgoci szybko usuwany jest z powierzchni ciała. Za komfort ciepłą i utrzymanie temperatury odpowiadają specjalne panele materiałów zlokalizowane na brzuchu i biodrach- ISO Pads.

Aktywne filtry