CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Producenci

  Opór magnetyczny 
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Trenażer rowerowy magnetyczny - sklep Sportpoint.pl

  Wśród miłośników jazdy na rowerze, bez względu na charakter uprawianej dyscypliny, zima oznacza powieszenie roweru na haku i rozgoszczenie się na sali treningowej. Indoor cycling choć coraz popularniejszy i oferujący amatorom dwóch kółek coraz lepsze zaplecze sprzętowe nadal stawia pewne ograniczenia. Niemniej, jest to idealny sposób na zachowanie wypracowanej w sezonie kondycji, poprawienie wydolności czy dopracowanie techniki niezbędnej do uzyskiwania lepszych wyników. Pod tym względem doskonałą alternatywę stanowią trenażery rowerowe, które pozwalają na trening przy wykorzystaniu własnego roweru w warunkach domowych.

  Trenażer magnetyczny Tacx Satori

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie trenażery magnetyczne renomowanej marki Tacx, wśród nich modele Tacx Satori oraz Blue. Tacx Satori to model trenażera interaktywnego, który poza neodymowym magnesem, został połączony z elektronicznym chipem. Dzięki integracji z tabletem czy telefonem masz możliwość monitorowania przebiegu treningu w tracie jego wykonywania. Urządzenie umożliwia pomiar prędkości, kadencji, a także pomiar mocy, dzięki czemu możesz lepiej zaplanować czas treningu i przygotować się bardziej efektywnie do nadchodzącego sezonu. Jeśli to twoje pierwsze podejście do jazdy z mocą, konieczne jest określenie maksymalnego progu mocy (FTP). Tacx Satori posiada 10 punktową skalę oporu, dlatego pozwala na przeprowadzeni pełnych i bardzo wymagających treningów interwałowych.

  Trenażer magnetyczny- uniwersalne rozwiązanie dla wymagających

  Trenażer z mocowaniem tylnego koła posiada charakterystyczną konstrukcję wykonaną z metalu lub aluminium, w której umieszcza się tylne koło. Dzięki temu konstrukcja jest o wiele stabilniejsza, niż w przypadku rolek, ale znacznie lepsza niż w przypadku klasycznych rowerów stacjonarnych. Trenażer rowerowy magnetyczny należy do najbardziej uniwersalnych modeli sprzętu tego typu. Za układ oporowy odpowiadają w nim specjalne magnesy. Trenażer magnetyczny posiada zintegrowaną manetkę, która umożliwia swobodną zmianę oporu w trakcie jazdy. Kilkustopniowa skala jest o wiele wrażliwsza niż w przypadku budowania oporu za pośrednictwem klasycznej przerzutki. W przypadku trenażerów obciążenie budowane jest za pośrednictwem systemu hamowania. Dzięki temu w trakcie treningu stacjonarnego możesz przygotować się do pokonania trasy o parametrach o wiele bardziej wymagających niż podczas poprzedniego sezonu.

  Wśród trenażerów oferujemy także inne modele marki Tacx, których konstrukcja bazuje na innych systemach układu oporu: wśród nich profesjonalny Trenażer Tacx Neo 2T Smart, którego parametry odpowiadają trenażerom wykorzystywanym przez czołówkę zawodowym kolarzy, a także elektryczny trenażer Tacx taki jak Tacx Flux, dzięki któremu przygotujesz formę do startu w amatorskich zawodach lokalnych.