CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Producenci

  Opór silnik elektryczny 
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Wśród miłośników dwóch kółek okres poza wakacyjny wiąże się z większym roztrenowaniem- krótsze dni, zmienna aura pogodowa skutecznie doprowadzają do sytuacji, w której nie ma chwili na przeprowadzenie treningu w naturalnych warunkach. Okres przejściowy, kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają na jazdę na zewnątrz warto wykorzystać na podtrzymaniu formy i kondycji, a także doskonalenia techniki jazdy podczas wewnętrznych sesji indoor cycling lub z wykorzystaniem trenażera we własnym domu. W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór sprzętu treningowego, a w nim: rolki rowerowe - które pozwalają na trening najbardziej zbliżony do naturalnych warunków jazdy, trenażery rowerowe z różnym oporem mechanicznym, idealnie sprawdzają się podczas treningów wydolnościowych. Wiele trenażerów z blokadą tylnego koła posiada wbudowany system pomiaru mocy, a także możliwość dokładania oporu względem prędkości kręcenia koła. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery, które pozwalają na symulację podjazdów o wartości nawet 20%!

  Inną zaletą korzystania z trenażerów jest ich dostępność i mobilność- zajmują niewiele miejsc, a z uwagi na bardzo cichy tryb pracy, możemy z nich korzystać o każdej porze. Sprzęt ten może być także doskonałym elementem treningu przed zawodami. Dzięki mobilności możemy zabrać go na start i wykonać jazdę rozgrzewkową przed dłuższą pętlą.

  Rowerowy trenażer Tacx z oporem elektrycznym

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery wykorzystujące silnik elektryczny jako układ oporowy. Układ elektrycznego oporu pozwala na wykonanie treningu na podstawie bardzo zaawansowanych parametrów. Trenażery z układem elektrycznym posiadają wbudowany system łączności z urządzeniami, dzięki którym nie tylko swobodnie ułożysz swój plan treningowy, ale także dopasujesz poziom trudności jazdy.

  Trenażer Tacx Genius Smart

  Trenażer Tacx Genius to model trenażera ze stabilizacją tylnego koła o interaktywny model trenażera, który dzięki elektrycznemu silnikowi do budowania oporu umożliwia wykonanie treningu symulującego naturalną jazdę. Tylne koło osadzone jest na ramie trenażera. Elektryczny silnik dzięki swoim właściwościom pozwala na symulację podjazdu do 20% nachylenia. Trenażer posiada także symulację zjazdu do 5%. Trenażer Tacx Genius posiada możliwość podłączenia do aplikacji marki Tacx Cycling App, Tacx Trainning, Tacx Trainer Sofware 4 czy Advance. Dzięki systemowi aplikacji posiadasz możliwość zaplanowania wirtualnych wyścigów z innymi użytkownikami aplikacji. Jeśli w trakcie treningu nie podłączymy trenażera do żadnego urządzenia, zachowuje on właściwości trenażera fluidowego- opór trenażera budowany jest proporcjonalnie do wzrastającej prędkości.

  W ofercie posiadamy także zaawansowany model Tacx Genius Multiplayer.

  Trenażer Tacx Flux S Smart

  Trenażer Tacx Flux S to model wykorzystujący układ oporowy typu direct drive. Stabilizacja tylnego koła polega na umieszczeniu haków tylnego widelca bezpośrednio na osi trenażera. Dzięki zastosowaniu napędu bezpośredniego nie tracimy siły pedałowania. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jeśli planujesz zakup trenażera treningowego wybierz ten o wysokiej maksymalnej mocy oporu. Dla przykładu Tacx Flux posiada maksymalny opór 1500 W, co zapewnia idealną podstawę do budowania kondycji na poziomie amatorskich zawodów kolarskich.

  Potrzebujesz profesjonalnego trenażera? W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór trenażerów różniący się miedzy sobą sposobem budowania oporu. Trenażer Tacx Neo 2T Smart to model profesjonalny, którego maksymalny opór osiąga wartość 2200W (pozwala on na zbudowanie oporu odpowiadającemu podjazdowi o wartości 25%). Na trenażerach tego typu swoją kondycję budują profesjonalni zawodnicy, należący do najbardziej rozpoznawalnych w środowisku kolarskim grup.