Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 949,00 zł - 3 250,00 zł

Wśród miłośników dwóch kółek okres poza wakacyjny wiąże się z większym roztrenowaniem- krótsze dni, zmienna aura pogodowa skutecznie doprowadzają do sytuacji, w której nie ma chwili na przeprowadzenie treningu w naturalnych warunkach. Okres przejściowy, kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają na jazdę na zewnątrz warto wykorzystać na podtrzymaniu formy i kondycji, a także doskonalenia techniki jazdy podczas wewnętrznych sesji indoor cycling lub z wykorzystaniem trenażera we własnym domu. W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór sprzętu treningowego, a w nim: rolki rowerowe- idealnie sprawdzają się podczas treningów wydolnościowych, trenażery rowerowe z różnym oporem mechanicznym, który pozwala na trening najbardziej zbliżony do naturalnych warunków jazdy. Wiele trenażerów z blokadą tylnego koła posiada wbudowany system pomiaru mocy, a także możliwość dokładania oporu względem prędkości kręcenia koła. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery, które pozwalają na symulację podjazdów o wartości nawet 20%!

Inną zaletą korzystania z trenażerów jest ich dostępność i mobilność- zajmują niewiele miejsc, a z uwagi na bardzo cichy tryb pracy, możemy z nich korzystać o każdej porze. Sprzęt ten może być także doskonałym elementem treningu przed zawodami. Dzięki mobilności możemy zabrać go na start i wykonać jazdę rozgrzewkową przed dłuższą pętlą.

Rowerowy trenażer Garmin Tacx z oporem elektrycznym

W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery wykorzystujące silnik elektryczny jako układ oporowy. Układ elektrycznego oporu pozwala na wykonanie treningu na podstawie bardzo zaawansowanych parametrów. Trenażery z układem elektrycznym posiadają wbudowany system łączności z urządzeniami, dzięki którym nie tylko swobodnie ułożysz swój plan treningowy, ale także dopasujesz poziom trudności jazdy.

Trenażer Garmin Tacx Flux S Smart

Trenażer Garmin Tacx Flux to model wykorzystujący układ oporowy typu direct drive. Stabilizacja tylnego koła polega na umieszczeniu haków tylnego widelca bezpośrednio na osi trenażera. Podstawa posiada wbudowaną kasetę. Dzięki zastosowaniu napędu bezpośredniego nie tracimy siły pedałowania. Trenażer Garmin Tacx Flux z uwagi na system montażu nie jest kompatybilny ze wszystkimi modelami rowerów. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jeśli planujesz zakup trenażera treningowego wybierz ten o wysokiej maksymalnej mocy oporu. Dla przykładu Garmin Tacx Flux posiada maksymalny opór 1500 W, co zapewnia idealną podstawę do budowania kondycji na poziomie amatorskich zawodów kolarskich.

Potrzebujesz profesjonalnego trenażera? W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór trenażerów różniący się miedzy sobą sposobem budowania oporu. Trenażer Garmin Tacx Neo 2T Smart to model profesjonalny, którego maksymalny opór osiąga wartość 2200W (pozwala on na zbudowanie oporu odpowiadającemu podjazdowi o wartości 25%). Na trenażerach tego typu swoją kondycję budują profesjonalni zawodnicy, należący do najbardziej rozpoznawalnych w środowisku kolarskim grup.

Aktywne filtry