Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 748,00 zł - 11 999,00 zł

Trenażer elektromagnetyczny

Choć dla wielu miłośników dwóch kółek koniec sezonu przypada wraz z pierwszymi opadami śniegu, wielu z nas już jesienią decyduje się na powieszenie roweru na haku. Dla osób, które w tym roku chciałyby coś zmienić w treningu zimowym przygotowaliśmy alternatywę, która rozwiązuje wszelkie problemy związane z niedogodnościami treningu salowego, takimi jak brak dostępności odpowiedniego sprzętu treningowego czy ograniczenie czasowe.

Alternatywą rowerów stacjonarnych okazują się trenażery. Dla wielu to rozwiązanie idealne, które pozwala na kontynuowanie treningu z zachowaniem warunków maksymalnie zbliżonych do naturalnej jazdy. W kategorii trenażerów naszego sklepu dostępne są zarówno rolki rowerowe, jak i trenażery z mocowaniem tylnego koła, wykorzystujące różny rodzaj układu oporowego. Wśród nich trenażery elektromagnetyczne prezentowane w niniejszej kategorii, a także klasyczne trenażery magnetyczne i elektryczne.

Cichy trenażer elektromagnetyczny Garmin Tacx

Cichy trenażer elektromagnetyczny jest kolejnym krokiem w stronę przyszłości, jeśli chodzi o sprzęt sportowy tego typu. Technologia jest ewolucyjnym rozwinięciem modeli magnetycznych, w konstrukcji których wykorzystano elektromagnesy. Ponadto, trenażer elektromagnetyczny zawiera w sobie układy sterujące oraz opcjonalne czujniki prędkości, kadencji i pomiaru mocy. Nie da się ukryć, że elektryfikacja pozwoliła na podwyższenie możliwości zaplanowania treningu według konkretnych parametrów.

Aktywne filtry