CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Producenci

  Opór elektromagnetyczny 
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Trenażer elektromagnetyczny

  Dla osób, które w tym roku chciałyby coś zmienić w treningu zimowym przygotowaliśmy alternatywę, która rozwiązuje wszelkie problemy związane z niedogodnościami treningu salowego, takimi jak brak dostępności odpowiedniego sprzętu treningowego czy ograniczenie czasowe.

  Alternatywą rowerów stacjonarnych okazują się trenażery. Dla wielu to rozwiązanie idealne, które pozwala na kontynuowanie treningu z zachowaniem warunków maksymalnie zbliżonych do naturalnej jazdy. W kategorii trenażerów naszego sklepu dostępne są zarówno rolki rowerowe, jak i trenażery z mocowaniem tylnego koła, wykorzystujące różny rodzaj układu oporowego. Wśród nich trenażery elektromagnetyczne prezentowane w niniejszej kategorii, a także klasyczne trenażery magnetyczne i elektryczne.

  Cichy trenażer elektromagnetyczny Tacx

  Cichy trenażer elektromagnetyczny jest kolejnym krokiem w stronę przyszłości, jeśli chodzi o sprzęt sportowy tego typu. Technologia jest ewolucyjnym rozwinięciem modeli magnetycznych, w konstrukcji których wykorzystano elektromagnesy. Ponadto, trenażer elektromagnetyczny zawiera w sobie układy sterujące oraz opcjonalne czujniki prędkości, kadencji i pomiaru mocy. Nie da się ukryć, że elektryfikacja pozwoliła na podwyższenie możliwości zaplanowania treningu według konkretnych parametrów.

  Dodatkowym plusem dostępnych modeli trenażerów: Tacx Neo 2T Smart i Tacx Vortex Smart jest możliwość połączenia sprzętu sportowego z komputerem przy pomocy programu Tacx Trainer Saftware 4 lub Tacx Cycling App. Programy tego typu oferują znacznie więcej opcji, w tym dłuższe trasy w jakości HD oraz możliwość wirtualnych wyścigów z innymi użytkownikami aplikacji.

  Tacx Neo 2T Smart- idealny na ostre podjazdy

  Tacx Neo 2T Smart to bardzo cichy trenażer z kilkunastostopniową skalą budowania oporu. Dzięki funkcji direct drive, używanie sprzętu zapewnia niezwykłe i realistyczne odczucia. Model Tacx Neo Smart jest w stanie wygenerować opór sięgający 2200 watt, co symuluje podjazd o nachyleniu aż 25%!

  Tacx Vortex Smart

  W przypadku modelu Tacx Vortex Smart, podobnie jak Tacx Neo 2T Smart, cena idzie w parze z jakością. W zestawie otrzymasz podstawkę pod przednie koło, oponę Tacx Race 700x23c, antenę ANT oraz wszystkie potrzebne licencje. Oprócz tego, pakiet Tacx Vortex Smart ma bardzo mocny układ oporowy, symuluje znaczne nachylenia, ma budowę modułową i pozwala na przeprowadzenie treningów na średnim i zaawansowanym poziomie.

  Oferta naszego sklepu to także trenażery wykorzystujące różne układy oporu, wśród nich trenażer Tacx Flux S, który posiada elektryczny system oporu, czy trenażer Tacx Satori bazujący na magnetycznym układzie.