CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Producenci

  Karbonowe 
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  Kijki karbonowe- z włókna węglowego

  To co wyróżnia kijki karbonowe nad te z pozostałych to ich ultra lekka konstrukcja, oraz wysoka wytrzymałość. Kijki karbonowe wykorzystywane są zarówno przez narciarzy, skitourowców, jak i miłośników turystyki górskiej- zarówno trekkingu jak i biegów górskich.

  Wytrzymałe włókno węglowe pozwala zachować wysoki poziom podparcia nawet w najbardziej wymagającym terenie.

  Kijki karbonowe- lekkie i wytrzymałe

  Tradycyjne modele kijków narciarskich wykonanych z aluminium są nadal często wybierane przez miłośników aktywności outdoorowej. Jednak i w tej dziedzinie postęp technologiczny jest wyraźnie zauważalny już na poziomie materiałów, wykorzystywanych do produkcji poszczególnych elementów wyposażenia. Są nimi między innymi kijki narciarskie wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego. To co różni je od aluminiowych, to przede wszystkim niższa waga i zdecydowanie zwiększona odporność na uszkodzenia, w tym również gięcie. Duża tolerancja zmiennej temperatury sprawia, że sprawdzają się one w skrajnie trudnych warunkach.

  Lekkość materiału docenią wszyscy Ci, którzy spędzają w terenie wiele godzin, a kijki karbonowe stanowią podstawę ich podparcia. Lekki kompozyt nie obciąża rąk, dzięki czemu nie wymaga on wykorzystania nadmiernej siły do utrzymania nawet podczas intensywnych aktywności. Podczas poruszania się po szlaku z kijkami, a także podczas samej jazdy na nartach wielokrotnie unosimy ramiona. Przy tak dużej intensywności zaczniemy silnie odczuwać ciężar nawet 500g.

  Kijki karbonowe Leki

  W ofercie naszego sklepu znajdują się kijki karbonowe marki Leki. Renomowany producent cieszy się duża popularnością wśród zaawansowanych narciarzy. Wygodne, wykonane z wysokiej jakości kompozytu, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców. Oferujemy klasyczne kijki karbonowe z pętlą, jak również z autorskim rozwiązaniem marki Leki jakim jest Trigger-S. W przypadku regulowanej pętli pozwala na ścisłe dopasowanie ręki do uchwytu. Materiał z którego została wykonana rękojeść zapewnia dobrą przyczepność, na bazie technologi PA Safety. Opatentowane rozwiązanie Trigger-S to łatwe, szybie wpinanie się kije Leki w oparciu o pasek z pętelką lub rękawicą Leki z wszytą pętelką. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje bezpieczne rozpięcie rękawicy Leki od kija w awaryjnej sytuacji a jednoczenie łatwe, szybkie i przyjemne korzystanie z kijków podczas jazdy.

  W naszym sklepie dostępne są kijki karbonowe Leki o różnej średnicy, a także długościach, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do swoich potrzeb.