CZAT
ON-LINE

Filtry

Włączone filtry:

  Producenci

  Trenażery i Rolki 
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów

  Zamów trenażer rolkowy lub magnetyczny w Sportpoint

  Trening na trenażerze pozwala na rozwijanie siły, techniki oraz wytrzymałości. Jest doskonalą alternatywą dla kolarzy, którzy pragną ćwiczyć nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach. Trening pod dachem różni się od tego wykonywanego na szosie, jednak profesjonalne trenażery (np. rolkowe) pozwalają odwzorować rzeczywistą jazdę w terenie. Regularny trening na trenażerze pozwala skutecznie rozwijać i podtrzymywać formę, dzięki czemu utrzymasz kondycje do przyszłego sezonu.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trenażerów, rolek oraz akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Stawiając na nasze propozycje, wiesz, że wybierasz produkty renomowanych producentów, gwarantujących intensywne, efektywne, a przy tym bezpieczne ćwiczenia. Zamów wysokiej klasy trenażer rolkowy lub trenażer magnetyczny Tacx dopasowany do twoich celów treningowych. Oferujemy między innymi interaktywne trenażery Vortex Smart Pack wyposażone w elektromagnetyczny układ oporowy, trenażery Smart Genius, a także ramy sterujące, opony do trenażerów i wiele więcej.

  Trenażer rolkowy i magnetyczny

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery różnego rodzaju. W asortymencie posiadamy szeroki wybór trenażerów z mocowaniem tylnego koła, o różnych układach oporu- trenażery magnetyczne, trenażery elektromagnetyczne czy hydrauliczne, a także rolki rowerowe. Jeśli natomiast interesuje Cię trenażer rolkowy – również znajdziesz go w prezentowanym katalogu produktów.

  Nie wiesz jaki trenażer będzie dla Ciebie dobry? Trenażer rolkowy jest doskonały do przeprowadzenia treningu kondycyjnego, długodystansowego. Pozwala wyćwiczyć zachowanie równowagi oraz balansu przy bardzo wysokiej kadencji. W ofercie posiadamy modele rolek, których konstrukcja pozwala także na pełny trening interwałowy!

  Trening na trenażerze magnetycznym umożliwia trening zbliżony do naturalnego, pozwala na rozjazd, trening kondycyjny, wytrzymałościowy, długodystansowy. Do tego dzięki integracji z czujnikami pozwala na jazdę z pomiarem, a dzięki kilkunastostopniowemu układowy oporowemu, możesz zbudować dowolne obciążenie nadając poziom intensywności treningowi zgodnie z własnymi możliwościami. Dzięki temu ćwiczenia stają się jeszcze efektywniejsze, a Ty masz szansę prawidłowo pracować nad własną wydolnością.

  Trenażer czy rower stacjonarny

  Wybierając formę treningu w pomieszczeniach zamkniętych, często zastanawiamy się nad tym, czy wybrać trenażer czy rower stacjonarny. Trenażer daje możliwość przeprowadzenia treningu z wykorzystaniem własnego roweru, na co wielu miłośników kolarstwa zwraca uwagę decydując się na trening stacjonarny. Kolejny element to kompaktowość. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery rolkowe, których długość po złożeniu nie przekracza 80cm. Trenażer magnetyczny z uwagi na swoja konstrukcję ramy i przeznaczenie również nie zajmuje dużo miejsca, może zostać umieszczony w szafie czy na półce. Jeśli martwisz się o hałas jaki wydaje sprzęt, w naszej ofercie znajdziesz cichy trenażer elektromagnetyczny, który rozwiązuje ten problem.

  Jeśli więc interesuje Cię trenażer rolkowy, magnetyczny, elektromagnetyczny lub hydrauliczny – sprawdź ofertę naszego sklepu. Trenażery rowerowe, jakie w nim znajdziesz, z pewnością sprawią, że wkroczysz w następny sezon w doskonałej kondycji. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru własnego sprzętu – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać idealny trenażer do Twoich oczekiwań.