Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 11 999,00 zł

Trenażery i rolki rowerowe do treningu w pomieszczeniach

Dostępne w prezentowanej ofercie trenażery rolkowe, magnetyczne i inne to wysokiej klasy sprzęt sportowy, umożliwiający utrzymanie odpowiedniej formy poza sezonem rowerowym. 

Trenażery i rolki

Trening na trenażerze pozwala na rozwijanie siły, techniki oraz wytrzymałości. Jest doskonalą alternatywą dla kolarzy, którzy pragną ćwiczyć nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach. Trening pod dachem różni się od tego wykonywanego na szosie, jednak profesjonalne trenażery pozwalają odwzorować rzeczywistą jazdę w terenie. Regularny trening na trenażerze pozwala skutecznie rozwijać i podtrzymywać formę, dzięki czemu utrzymasz kondycje do przyszłego sezonu.

Zamów trenażer rolkowy lub magnetyczny w Sportpiont

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trenażerów, rolek oraz akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Zamów wysokiej klasy trenażer rolkowy lub trenażer magnetyczny Tacx dopasowany do twoich celów treningowych. Oferujemy między innymi interaktywne trenażery Vortex Smart Pack wyposażone w elektromagnetyczny układ oporowy, trenażery Smart Genius, a także ramy sterujące, opony do trenażerów i wiele więcej.

Trenażer rolkowy i magnetyczny

W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery różnego rodzaju. W ofercie posiadamy szeroki wybór trenażerów z mocowaniem tylnego koła, o różnych układach oporu- trenażery magnetyczne, trenażery elektromagnetyczne czy hydrauliczne, a także rolki rowerowe.

Nie wiesz jaki trenażer będzie dla Ciebie dobry? Trenażer rolkowy jest doskonały do przeprowadzenia treningu kondycyjnego, długodystansowego. Pozwala wyćwiczyć zachowanie równowagi oraz balansu przy bardzo wysokiej kadencji. W ofercie posiadamy modele rolek, których konstrukcja pozwala także na pełny trening interwałowy!

Trening na trenażerze magnetycznym umożliwia trening zbliżony do naturalnego, pozwala na rozjazd, trening kondycyjny, wytrzymałościowy, długodystansowy. Do tego dzięki integracji z czujnikami pozwala na jazdę z pomiarem, a dzięki kilkunastostopniowemu układowy oporowemu, możesz zbudować dowolne obciążenie nadając poziom intensywności treningowi zgodnie z własnymi możliwościami.

Trenażer czy rower stacjonarny

Wybierając formę treningu w pomieszczeniach zamkniętych, często zastanawiamy się nad tym, czy wybrać trenażer czy rower stacjonarny. Trenażer daje możliwość przeprowadzenia treningu z wykorzystaniem własnego roweru, na co wielu miłośników kolarstwa zwraca uwagę decydując się na trening stacjonarny. Kolejny element to kompaktowość. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trenażery rolkowe, których długość po złożeniu nie przekracza 80cm. Trenażer magnetyczny z uwagi na swoja konstrukcję ramy i przeznaczenie również nie zajmuje dużo miejsca, może zostać umieszczony w szafie czy na półce. Jeśli martwisz się o hałas jaki wydaje sprzęt, w naszej ofercie znajdziesz cichy trenażer elektromagnetyczny, który rozwiązuje ten problem.

Aktywne filtry