CZAT
ON-LINE

Producenci

Kaski narciarskie 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 142 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 142 elementów

Kaski narciarskie

Kaski narciarskie to standardowe wyposażenie miłośników białego szaleństwa. Choć w Polsce obowiązek noszenia kasku dotyczy dzieci do 16 roku życia, wiele osób ma świadomość niebezpieczeństwa jakie im grozi podczas jazdy bez odpowiedniej ochrony. Kask narciarski to nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda podczas zakładania gogli, w końcu element stroju narciarskiego, o który dbają wszyscy miłośnicy zimowej aktywności. Element wzorniczy to także jeden z tych, na który coraz więcej marek zwraca uwagę projektując najnowsze serie kasków.

Kaski narciarskie dziś to także zaawansowana technologia- coraz lepsze materiały absorbujące wstrząsy czy innowacyjne konstrukcje wspierający niwelowanie szkodliwych skutków uderzenia, a także sposoby jeszcze lepszego dopasowania kasku do kształtu głowy.

Kask POC w ofercie Sportpoint

W ofercie naszego sklepu dostępne są kaski wielu producentów, wśród nich nie mogła zabraknąć czołówki: Atomic, UVEX oraz POC. Kaski narciarskie POC to ikona, to marka, która swoją nazwą gwarantuje najwyższą jakość, wytrzymałość, zaawansowanie technologiczne i skuteczność. Najczęściej wybierana przez zawodowych narciarzy, stale pracuje nad poprawą technologii produkcji wyposażenia sportowego. Kask narciarski POC to doskonały element wyposażenia zarówno dla snowboardzistów, jak i wymagających narciarzy w każdym wieku. Szeroka oferta pozwala na swobodny wybór zarówno pod względem wielkości, zaawansowania technologicznego, designu, a także dodatkowych elementów takich jak dobudowana garda czy wewnętrzne wkładki zapewniając w każdym modelu ten sam poziom bezpieczeństwa.

Kaski POC zostały wyposażone w zaawansowany system technologiczny opracowany w laboratorium marki. Model charakteryzuje ultra lekka konstrukcja wykorzystująca wewnętrzną wkładkę EPS oraz wytrzymałą skorupę ABS czy technologii podkładek silikonowych SPIN (Shearing Pad Inside), które poruszają się w trakcie uderzenia chroniąc przed mikrourazami. Kask i narciarskie POC to także gwarancja wygody i komfortu, za który odpowiada regulowana wentylacja oraz rozmiar. Kaski POC posiadają (wybrana część modeli) także wbudowany czujnik Recco Avalanche Rescue System.