Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 56,00 zł - 2 600,00 zł

Kaski narciarskie i snowboardowe

Nikogo nie trzeba przekonywać, że kaski snowboardowe i narciarskie stanowią podstawowe zabezpieczenie w czasie jazdy na stoku. Jeśli chcesz nabyć te nieodzowne elementy ekwipunku, to koniecznie sprawdź nasz asortyment. Oferujemy mnóstwo modeli, które zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz są naprawdę wygodne w użytkowaniu. Mamy zarówno spełniające współczesne standardy artykuły damskie, jak i męskie – przeznaczone dla amatorów czy profesjonalistów. Zachęcamy do obejrzenia całej kategorii i zamawiania!

Odpowiednie kaski narciarskie i snowboardowe

Kluczowe znaczenie ma dobór odpowiedniego sprzętu. Dobry kask narciarski wyróżnia się szeregiem cech i musi być dopasowany do rozmiaru ciała. Dlatego na początku trzeba zmierzyć obwód głowy, a następnie sięgnąć po wariant o około 0,5–1 cm większy, aby nawet w czasie intensywnego ruchu nie odczuwać ucisku. Bardzo ważne, żeby zewnętrza część produktów ochronnych była zrobiona z mocnych materiałów absorbujących siłę uderzeń. Na komfort narciarza wpływa także możliwość dopływu powietrza, np. kaski POC mają regulowany system wentylacji.

Szeroka oferta kasków dla narciarzy 

Przygotowaliśmy szeroką ofertę artykułów, które pochodzą od uznanych producentów. Na uwagę zasługują modele o przeznaczeniu sportowym, które mają homologację FIS, więc będą odporne nawet na wielokrotne uderzenia. Polecamy również kaski POC z systemem twardych czy miękkich uszu, a także te wyposażone w dodatkową gardę – są one lekkie i dostępne w wielu kolorach. Wybierać można spośród akcesoriów w najpopularniejszych rozmiarach. Zachęcamy do kupowania, bo gwarantujemy korzystne ceny!

Aktywne filtry