Produkty marki Pedros

Wszyscy lubimy jazdę. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy rowerem, aby uciec od ruchu ulicznego lub pozostać w formie, odkrywać szlaki i góry z przyjaciółmi, przekraczać psychiczne i fizyczne ograniczenia podczas weekendowego wyścigu, czy też wybrać się na dwukołową przygodę z rodziną - rower zapewnia czystą radość, jak niewiele innych rzeczy w życie. W Pedro's dokładamy wszelkich starań, aby Twój rower działał prawidłowo, oferując innowacyjne, wyjątkowe i wysokiej jakości środki czyszczące, smary, narzędzia i akcesoria, które są bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny i środowiska, dzięki czemu możesz cieszyć się dzisiejszą jazdą… i jutrzejszą .

Pedro’s - Enjoying the Ride od 1989 roku

Wtedy i teraz: krótka historia Pedro W 1989 roku marka Pedro została utworzona wokół rewolucyjnego nowego smaru łańcuchowego o nazwie „Syn Lube”. Kolarze górscy na północno-zachodnim Pacyfiku nie mogli znaleźć lubrykantu, który wystarczyłby na cały wyścig w błotnistych warunkach, a Syn Lube szybko stał się preferowanym środkiem smarnym ze względu na unikalną kombinację oleju syntetycznego, trwałości i składników detergentowych. Kiedy rowerzyści górscy wypróbowali Syn Lube i doświadczyli jego osiągów, a wieści się rozeszły, popyt gwałtownie wzrósł i marka Pedro oficjalnie wystartowała w wyścigach!

Wraz z boomem na rower górski lat 90-tych, marka Pedro z Nowej Anglii szybko się rozwinęła w ciągu następnych sześciu lat, wprowadzając Syn Grease, Syn Lube Road, Bio Degreaser, Bike Lust polish, Extra Dry Lube, Oranj Peelz odtłuszczacz i mały linia akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, w tym dźwignie do mleka, klatka mleczna i uchwyty. Jakby tego było mało, marka uruchomiła również swój słynny program wsparcia oddolnego, program obsługi wyścigów i festiwal rowerów górskich! Korzenie marki w kolarstwie zostały mocno zakorzenione i zapoczątkowały kult. Ludzie uwielbiali Pedro za zorientowanie na klienta, wsparcie u podstaw i łatwość obsługi. Innym aspektem, który fani przyjęli, były przyjazne dla środowiska produkty Pedro… chociaż gdybyś zapytał nas wtedy, powiedzielibyśmy, że niekoniecznie był to cel, ale cieszyli się, że ludzie to lubią!

Do 2000 roku Pedro's dodał kompletną linię profesjonalnych narzędzi, które w wyjątkowy sposób pozycjonują się jako marka kompleksowej pielęgnacji rowerów. Dodatkowe produkty dodatkowo wspierały program oddolny, a Pedro’s Racing Service i Pedro’s wspierały aż 375 amatorskich zawodników i 60 imprez rocznie.

Dziś z dumą kontynuujemy tradycję Pedro polegającą na koncentracji na kliencie, oddolnym wsparciu i łatwym podejściu, jednocześnie zapewniając innowacyjne, unikalne i wysokiej jakości środki czyszczące, smary, narzędzia i akcesoria, które są bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny i środowisko.

Dział sprzedaży i marketingu w Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i Nowej Zelandii ma swoje siedziby w Massachusetts i Maine, a także globalne zarządzanie produktami i inżynieria. Dział sprzedaży i marketingu w Europie i na Bliskim Wschodzie ma siedzibę w Szwecji. Sprzedaż i marketing w Azji z siedzibą na Tajwanie.

Aktywne filtry