Produkty marki Kryptonite

Zabezpieczenia rowerowe - Kryptonite Polska

Kryptonite to amerykański producent zabezpieczeń antykradzieżowych, nie tylko do rowerów. Przez ponad 40 lat rozwija swoje produkty tak aby każdy mógł znaleźć coś według własnych potrzeb i zasobności portfela. W swojej gamie produktów oferuje zapięcia rowerowe, zamki, blokady, U-Lock-i, łańcuchy przeciw kradzieżowe, linki zabezpieczające rower przed złodziejami. Najsłynniejsza i najlepiej sprzedawaną linią jest seria New York którą cechuje wytrzymałość, masywność i pewność. Jak mówi sam producent "Kryptonite pomaga rowerzystom strzec część ich samych, aby ochronić dwu kołowe życie które ich definiuje".

Zapięcie w formie łańcucha z kłódką to skuteczna ochrona przed kradzieżą roweru, jednak należy zwrócić uwagę na materiały użyte do produkcji takiego zabezpieczenia. Kryptonite Polska proponuje klientom wyroby z potrójnie utwardzanej stali. Używa się jej do wykonania grubych ogniw, z których składa się łańcuch antykradzieżowy. Dzięki ich owalnemu kształtowi podważenie ich staje się praktycznie niemożliwe. Są one dodatkowo ukryte pod nylonową osłoną, która utrudnia próby uszkodzenia takiego zabezpieczenia. Jak wybrać odpowiedni dla siebie produkt firmy Kryptonite Polska?

Producent ten określa stopień ochrony w przypadku każdego ze swoich zabezpieczeń antykradzieżowych. Zastosowanie do tego celu skali numerycznej od 1 do 10 pozwala klientom w prosty i czytelny sposób wybrać odpowiednie dla nich łańcuchy czy blokady. Najwyższa ochrona przyda się m.in. gdy rower zostawiasz na cały dzień lub na noc w centrum miasta. Pozornie najbezpieczniejsza lokalizacja jest ze względu na duże natężenie ruchu często wybierana przez złodziei. Jeśli musisz zdecydować się na taki postój, postaw na podwójne zapięcie antykradzieżowe, wybierając wytrzymałe produkty z szerokiej oferty Kryptonite Polska.

Aktywne filtry