Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 1 069,00 zł

Przednie oświetlenie rowerowe

Jeżeli lubisz lub po prostu masz ochotę jeździć po zmroku, to absolutnie nie powinieneś oszczędzać na przednim oświetleniu rowerowym. Odpowiednio dobrana lampka wysokiej jakości pozwoli nie tylko szybko zauważyć i ominąć potencjalne przeszkody pojawiające się na drodze, ale także sprawi, że będziesz doskonale widoczny. To bardzo istotne, ponieważ podczas każdej przejażdżki bezpieczeństwo jest najważniejsze. Trzeba też pamiętać, że prawo ruchu drogowego obliguje do używania po zmroku odpowiedniego oświetlenia. Przednie lampki rowerowe są więc niezbędne, aby uniknąć mandatów. Obecnie rowerzyści z pewnością nie mogą narzekać na niewielką ilość dostępnego na rynku asortymentu. Warto jednak podkreślić, że wybór rowerowego oświetlenia przedniego wcale nie musi być tak prosty, jak mogłoby się wydawać. O czym zatem należy pamiętać?

Lampka rowerowa Cateye

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie trzeba zwrócić uwagę na najistotniejsze kwestie techniczne. Mowa tutaj przede wszystkim o ilości lumenów. Zasada jest prosta – im więcej, tym lepiej. W kategoriach rozwiązania optymalnego postrzegane są światła przednie o jasności około 400 lumenów, charakteryzujące się bardzo uniwersalnym zastosowaniem i atrakcyjną ceną. Dla porównania – produkty z najwyżej półki takie jak m.in. lampka rowerowa Cateye HL-EL1020RC VOLT1700 mają jasność aż 1700 lumenów, więc emitują niezwykle mocne białe przednie światło. Najlepsze urządzenia oparte na technologii LED gwarantują użytkownikom wiele praktycznych korzyści. Wystarczy podkreślić tutaj przede wszystkim długi czas świecenia, szybkie ładowanie, a także niezawodność.

Polecamy również mniej zaawansowane modele, które idealnie nadają się rekreacyjnej jazdy i są wyposażone w różne tryby świecenia. Warto dodać, że, przednie oświetlenie rowerowe wyróżnia się znakomitą, wytrzymałą konstrukcją. Dzięki temu z łatwością, bez użycia narzędzi, przymocujesz tego typu akcesoria do kierownicy roweru. Już teraz zdecyduj się na zakupy w naszym sklepie, bo zapewniamy konkurencyjne ceny! 

Aktywne filtry