O nas

Kilka słów o Sportpoint.pl

Witamy w naszym sklepie internetowym sportpoint.pl. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt najlepszych producentów. Szeroki asortyment, profesjonalna obsługa i szybka realizacja to nasze atuty. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, dla których sport to coś więcej niż pasja. Sportpoint.pl to sklep narciarski, ale oferujemy produkty nie tylko dla miłośników sportów zimowych. W swojej ofercie posiadamy rowery, akcesoria rowerowe oraz sprzęt do fitnessu.

Jakość w dobrej cenie

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów. Dzięki wielu pozytywnym opiniom, stale rozwijamy naszą działalność i zwiększamy zakres oferowanych produktów. Nasz sklep narciarski oferuje odzież zimową, buty narciarskie, akcesoria narciarskie i narty. Sklep sportpoint.pl współpracuje z wiodącymi producentami sprzętu zimowego, m.in. z Leki Rossignol, POC, X-bionic i wiele innych.

Sprzęt: odzież, buty narciarskie, rowery, narty

Sklep sportpoint.pl to duży wybór i atrakcyjne ceny. Nasz asortyment obejmuje: rowery (m.in. miejskie, trekkingowe, all mountain, bmx, szosowe, dziecięce), akcesoria rowerowe (bagażniki, błotniki, koszyki, narzędzia, oświetlenie, odzież), sprzęt od fitnessu (m.in. steppery, bieżnie, pulsometry), bagażniki thule oraz sprzęt zimowy, w tym narty. Katowice mają wiele firm, które specjalizują się w sprzedaży akcesoriów sportowych, ale tylko nieliczne oferują tak wiele w tak atrakcyjnych cenach. Ponadto oferujemy profesjonalne buty narciarskie. Sklep sportpoint.pl posiada narty race, cross, all mountain, freeride, freestyle.

Zaufanie klientów

Współpracujemy z wieloma firmami, jak i klientami indywidualnymi. Przy doborze naszych produktów kierujemy się wyłącznie jakością – nie sprzedajemy czegoś, czego sami nie kupilibyśmy. Zaufało nam wielu klientów w całej Polsce. A nasza firma z zimowym asortymentem takim jak: odzież narciarska, rowery, akcesoria rowerowe, narty w Katowicach nie ma sobie równych.

Zapraszamy na zakupy – odzież zimowa, narty, rowery, akcesoria do fitnessu, buty narciarskie – sklep sportpoint.pl gwarantuje najlepszą obsługę!