CZAT
ON-LINE
Wyprzedaż! Giro Nine.10 JR MATTE BLACK MULTI 12/13

Kask narciarski Giro Nine.10 jr Matte Black Multi

178,50 zł

357,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceny i opinie klientów

Podziel się poniżej opinią po zakupach i odbierz do 2% dodatkowego rabatu!

Produkty powiązane

Opis

PłećDziecięce

Więcej informacji

Nasz nowoczesny system regulacji Inform połączony z kominkami wentylacyjnymi do odprowadzania pary zza okularów, a do tego wypasiony nadruk. Nine.10 jest najlepszym na świecie kaskiem dla młodzieży. I koniec tematu.

Kluczowe cechy:

  • 2 rozmiary In Form™: S(52 - 55,5 cm), M (55,5 - 59 cm)

  • Konstrukcja Inmold

  • 15 wywietrzników Super Cool z osłonami Weatherstrip

  • Stack Ventilation - Kominki wentylacyjne

  • Atesty: CE EN1077 / ASTM F2040

 

SUPER FIT™ ENGINEERING FOR SNOW

Super Fit ™ Engineering jest fundamentem naszego procesu projektowania produktu. Każdy nowy produkt Giro został zaprojektowany w odniesieniu do naszej bazy danych z pomiarów anatomicznych i uwag użytkowników. Następnie projekt testowany jest wielokrotnie w laboratorium oraz na stoku, abyśmy mogli zebrać informacje i dokonać uściśleń do stworzenia produktu końcowego, który pasuje i sprawdza się na najwyższym poziomie.

IN FORM™ FIT SYSTEM

System In Form ™ ułatwia w dopasowanie kasku w kilka sekund - nawet w rękawicach. Ergonomiczne pokrętło u podstawy kasku zapewnia do 6cm regulacji w obwodzie i gębokości dopasowania skorupy do głowy, oraz zapewnia stabilizację, wzmocnioną poprzez pionowy element mogący pomieścić różne paski od gogli i pasujący do różnych kształtów głowy.

IN-MOLD CONSTRUCTION

Konstrukcja In-mold to połączenie poliwęglanowej zewnętrznej powłoki z pianką absorbującą siłę uderzenia. Proces fuzji pozwala wyrzeźbić lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski mogą być lżejsze i lepiej wentylowane niż tradycyjne produkty.

SUPER COOL™ VENTS

Otwory Super Cool ™ tłoczą chłodne, świeże powietrze do kasku a jednocześnie wypychają ciepłe. Poprzez maksymalizację wydajności i optymalizację kształtów otworów wentylacyjnych, siła chłodzenia pomaga regulować i utrzymywać temperaturę głowy, dzięki czemu czujesz się świeżo przez cały dzień.

WEATHERSTRIP VENT SHIELD

Opinie

Podziel się opinią po zakupach i odbierz do 1% dodatkowego rabatu !